TikTok опублікував новий звіт, який свідчить про те, що реклама TikTok запам’ятовується більше, ніж на інших платформах і навіть телевізійних кампаніях, тоді як вимірювання емоційних реакцій також показує, що оголошення TikTok, швидше за все, стимулюють реакцію на покупку на основі ключових тригерів.

Дослідження було проведено  нейроаналітичною фірмою Neuro-Insight і складалося з “нейродослідження” (тобто вимірювання реакції мозку) за участю 57 респондентів у лабораторії віком 18-35 років.

Оголошення TikTok фіксують вищу емоційну реакцію

Результати показують, що кліпи TikTok викликають різні суттєві реакції на вміст бренду –  спочатку дослідники розглядали „емоційну валентність”, яка вказує на те, що подобається побаченому у відеорекламі, і як це потім пов’язано з актуальним дії (наприклад, відкриття дороги для незапланованих покупок). Цей елемент вказаний у векторі «Підхід» на діаграмі нижче.

Tik Tok

Як бачите, акції TikTok сприяють вищому рівню реакції, ніж звичайні кампанії соціальних платформ.

Вторинний вектор, “Залучення”, стосується особистої релевантності контенту, який має найбільшу кореляцію з пам’яттю.

“Це визначає, чи буде хтось діяти відповідно до інформації в майбутньому (наприклад, придбати товар у магазині)”.

Повноекранний, захоплюючий характер кліпів TikTok може бути ключовим фактором у цьому, оскільки вміст сприяє посиленню психічної реакції на основі мозкової діяльності.

Цей самий елемент виділено у другому елементі дослідження, який розглядає швидкість залучення в хвилину.

Дослідження психічної реакції TikTok

Відповідно до TikTok: “Наш алгоритм та коротші відеоформати створюють безперервні цикли взаємодії, роблячи TikTok провідною платформою для інформаційної щільності. Це додатково свідчить про те, що аудиторія TikTok повністю схилена і занурена в порівнянні з іншими платформами”.

 

Знову ж таки, ця повноекранна презентація допомагає TikTok забезпечити більш глибоку реакцію, що також сприяє узгодженню її алгоритму та дає йому перевагу щодо цього елементу над іншими платформами. Наприклад, у Facebook ви можете одночасно відображати на екрані 10 різних публікацій, опцій та оголошень, що ускладнює Facebook остаточно знати, з чим ви можете брати участь. Це не так у TikTok, оскільки відображений контент – це все, що ви можете переглянути, а це означає, що будь-яке залучення пов’язане конкретно з цим кліпом, допомагаючи його системі краще визначити ваші інтереси та показати вам більше того самого.

Безсумнівно, що дає йому перевагу в цьому порівняльному звіті, оскільки розумова зайнятість значно вища для кліпів TikTok – це важливе значення для маркетологів.

Звичайно, вам все одно потрібно правильно налаштувати обмін повідомленнями. Те, що TikTok теоретично має перевагу у залученні, це не означає, що ви можете просто перепрофілювати свою останню телевізійну кампанію у короткий кліп і розраховувати на успіх. Але для тих, хто знаходить час, щоб вивчити платформу та зрозуміти найкращий підхід, наведене тут свідчення показує, що це може мати значні переваги у стимулюванні реакції аудиторії.

Останній елемент дослідження порівнює пам’ятність кліпів TikTok з телевізійними оголошеннями

Дослідження психічної реакції TikTok

“Якщо порівнювати з іншими відеозаписами, такими як телевізор, цифрове відео та радіо, TikTok перевершив конкуренцію на кількох рівнях. Наприклад, оголошення TikTok In-Feed забезпечують на 23% вищу деталізацію пам’яті, ніж телевізійні, тоді як оголошення TikTok TopView перевершують Телевізор на 40%”.

Звичайно, телевізійні реклами також мають цей повноекранний захоплюючий елемент, але вони не мають персоналізованого націлювання TikTok, тоді як користувачі TikTok також спеціально орієнтовані на додаток, який, ймовірно, сприяє покращенню рівня відповіді.

Це кілька цікавих висновків, які підкреслюють потенційний резонанс кампаній TikTok у стимулюванні реакції аудиторії. І хоча, знову ж таки, це відносно ефективності вашого творчого підходу, дані дійсно показують, що TikTok може надати значні переваги тим маркетологам, які можуть це правильно зрозуміти.

Ви можете прочитати повне дослідження залучення аудиторії TikTok тут

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.