TikTok запускає новий інструмент для видалення образливих коментарів до відео на платформі, який дозволить видаляти до 100 коментарів одночасно.

За словами Джошуа Гудман, директора відділу продуктів, довіри та безпеки, TikTok: 

“Ми запускаємо новий спосіб для творців легше керувати взаємодією зі своїм контентом. Люди вкладають свої серця та душі у створення та розваги на TikTok, і ми усвідомлюємо, як це може знеохотити, коли отримуєш недобрі коментарі до відео. Тож ми вводимо можливість видаляти кілька коментарів одночасно або повідомляти про них за потенційне порушення наших Правил спільноти. Облікові записи, які публікують знущання чи інші негативні коментарі, тепер також можна блокувати масово. Ми сподіваємось, це оновлення допоможе творцям почувати себе більш наділеними досвідом роботи на TikTok”.

Новий функціонал для видалення образливих коментарів

Щоб керувати взаємодією з відео, люди можуть довго натискати на коментар або торкатися піктограми олівця у верхньому лівому куті, щоб відкрити вікно параметрів.

Відтепер люди тепер можуть вибрати до 100 коментарів або облікових записів, а не переходити по одному, роблячи більш простим видалення чи повідомлення про кілька коментарів або блокування користувачів масово.

Ця функція розповсюджується сьогодні на певних ринках та в усьому світі протягом найближчих тижнів і спирається на постійні зусилля з просування доброзичливої ​​та привітної спільноти. 

Наприклад, нещодавно TikTok запровадив спосіб фільтрувати всі коментарі, щоб у їх контенті відображалися лише ті, які обрав автор.

Людям також пропонується переглянути можливість розміщення на відео потенційно недоброго коментаря. Користувачі віком від 13 до 17 років мають додаткові запобіжні заходи у своїх облікових записах, призначені для просування відповідного віку досвіду, включаючи обмеження на Duet, Stitch, DM та коментарі.

Розробляючи засоби боротьби із залякуванням, TikTok також працює над навчанням підлітків та сімей щодо запобігання онлайн-булінгу. Раніше цього місяця платформа запустила новий посібник із запобігання знущанням у нашому Центрі безпеки, щоб допомогти сім’ям навчитися розпізнавати знущання, а також інструменти протидії залякуванню та надати допомогу жертвам знущань та сторонніх спостерігачів. 

Чим більше TikTok зможе позбутися поведінки знущань, тим приємнішим та веселішим буде TikTok для всіх.

Джерело: TikTok

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу