Як повідомляється в прес-релізі, TikTok об’єднується з Vimeo для інтеграції інструментів для створення відео для свого додатку.

Функція Vimeo Create, яка тепер доступна в TikTok Ad Manager, орієнтована на малий та середній бізнес (МСП), щоб допомогти їм скоротити час виробництва та витрати. Vimeo є першим партнером TikTok, який потрапив у нову підкатегорію Creative Tools в рамках більшої програми Creative Partners платформи, що належить ByteDance. TikTok інтегрує інструменти створення відео Vimeo, щоб залучити більше маркетологів малого бізнесу.

Напередодні розгортання компанії попросили маркетологів, нових у TikTok, протестувати продукт, торгова марка NaturalAnnie Essentials повідомила про коефіцієнт конверсії більш ніж у п’ять разів вищий, ніж у інших Інтернет-каналах. Зацікавлення більшої кількості малих і середніх підприємств пропонує ще один знак того, що TikTok швидко дозріває до цифрової реклами у важкій вазі, яка може конкурувати з конкурентами, такими як Snapchat та Instagram.

Більш концентрований поштовх TikTok до реклами доларів малого та середнього бізнесу відображає, як конкуруючі платформи соціальних медіа перетворилися на цифрові імперії. Наприклад, Facebook має пул понад 8 мільйонів рекламодавців, більшість з яких – малі та середні підприємства. Деякі оцінки дозволяють припустити, що брендові фішки становлять лише одноцифровий відсоток  від загального доходу від реклами Facebook, тоді як пандемія змусила менші компанії перекласти більшу частину своєї діяльності на цифрові та соціальні медіа.

TikTok інтегрує інструменти створення відео Vimeo

Завдяки інтеграції інструментів Vimeo, TikTok сприяє простоті використання серед маркетологів, які можуть не мати ресурсів або ноу-хау для регулярного створення високоякісних відео. Vimeo Create застосовує штучний інтелект, щоб допомогти брендам виробляти та публікувати контент безпосередньо на TikTok, орієнтуючись на обсяг. Нескінченна прокрутка сторінки для вас TikTok – основного каналу, який алгоритмічно відображає відео з усього додатка – вимагає частого розміщення публікацій та свіжого контенту, щоб залишатись на очах у дуже зацікавлених користувачів, повідомляє TikTok. Платформа рекомендує брендам обмінюватися новими органічними відео кілька разів на тиждень, якщо не щодня.

Запорука успіху в TikTok

Наприклад, NaturalAnnie Essentials заявила, що зараз вони створюють десь від 30 до 75 відео для TikTok на місяць. Здається, великі дії приносять результати, відповідно до випуску тестових брендів показники кліків до 50% вищі порівняно з зусиллями на інших платформах. Vimeo також розробив нові власні шаблони відео, ексклюзивні для TikTok.

Останнє партнерство TikTok могло б охолодити занепокоєння тим, що воно стає платформою для оплати гри,  де маркетологи з глибоким кишеням домінують серед основних джерел. Бренди масово поспішають до програми, оскільки вона стає більшим культурним трендсетером, а продукти, які віддають перевагу творці, швидко розпродаються. Його аудиторія також продовжує стрімко зростати: TikTok нещодавно став першим мобільним додатком, не пов’язаним із Facebook, який перевищив 3 мільярди завантажень.

Проблеми Facebook 

У той же час малі та середні підприємства відчувають труднощі на інших платформах. Звіти вказують на те, що рекламодавці Facebook починають панікувати, оскільки мобільні ідентифікатори Apple – ключовий спосіб стежити за користувачами iPhone – перестають працювати. Порушення може стати можливістю для TikTok ще більше підсилити свої здобутки.

Зі зростанням профілю TikTok створив ширший список маркетингових партнерів TikTok, який дебютував у вересні  разом із такими учасниками, як Sprinklr, Bidalgo та WinClap. За останні місяці додаток, що належить ByteDance, також створив тісніші зв’язки з основними рекламними агенціями, включаючи Interpublic Group та WPP, клієнти яких шукають досвід TikTok.

Джерело: Marketing Dive

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.