TikTok стане головним спонсором цьогорічної конференції VidCon US, згідно з доповіддю у Variety. Так він забирає роль, яку YouTube виконував щороку, починаючи з 2013 року, крім 2020, коли подію було скасовано через пандемію 😎

Як частина угоди, TikTok представить свої таланти та керівників у всіх трьох треках VidCon – «Громада», «Творці» та «Промисловість», а також буде спонсором деяких етапів виставкового залу на з’їзді, який зосереджений на підключенні авторів відео в Інтернеті до шанувальників та бізнесу. Додаток, що належить ByteDance, також надасть основну адресу для конференції.

Хоча YouTube залишається спонсором VidCon, він переходить на другорядне місце позаду TikTok. Підвищена присутність VidCon від TikTok – це головна можливість для платформи створити спільноту авторів та зміцнити свою позицію серед більш усталених гігантів соціальних відео, насамперед YouTube та Snapchat.

Завдяки титульній спонсорській підтримці VidCon US 2021, TikTok стане найвідомішим брендом платформи на ключовому майданчику для зв’язку творців онлайн-технологій та технологій зі споживачами. VidCon зібрав 75 000 учасників у 2019 році і історично був найбільш тісно пов’язаний з YouTube. Зміна титульних спонсорів може сприйматися як зміна караулу, зміцнюючи позиції TikTok як грізного конкурента гігантам соціальних відео, які вже давно контролюють категорію та свої рекламні долари.

TikTok розгорнуть на з’їзді команду найкращих творців та керівників, щоб просувати свої пропозиції та залучати більше талантів у склад програми. Оскільки цифрове відео стає все більш важливим каналом у рекламі та розвагах, між провідними компаніями з короткоформатними відеороликами розпочалася війна для авторів. Минулого місяця YouTube запустив фонд у 100 мільйонів доларів для залучення творців до свого відеопродукту, схожого на TikTok, «Шорти». Інвестиція відображала аспекти Snap-кампанії минулого року, коли платформа розподіляла мільйони доларів на день до кінця 2020 року між творцями, які розміщували відео у Spotlight, власній короткій формі, пропонованій компанією.

Забезпечення спонсорства титулом VidCon відповідає іншим зусиллям платформи, щоб залучити більше брендів та розширити свої рекламні підприємства. На презентації NewFronts минулого місяця – вже другій в історії компанії – TikTok запропонував рекламодавцям можливість вийти за межі Gen Z та зафіксувати зростаючий інтерес споживачів до соціальної комерції. У квітні платформа уклала партнерські відносини з IPG Mediabrands, що надає клієнтам групи спеціальний доступ до творців TikTok з метою “привернути бренди до центру культури”. TikTok також прагнув вдосконалити свої комерційні можливості, проводячи прямі трансляції та кампанії, що просувають продукти на своїй платформі.

VidCon, який був скасований минулого року через пандемію, повернеться як з особистими, так і з віртуальними варіантами квитків з 22 по 24 жовтня в конгрес-центр Анахайму в Анахаймі, штат Каліфорнія, ставши одним з перших великих конгресів, що зробили це з тих пір, коли пандемія не дозволяла приймати аудиторії в прямому ефірі. Хоча особистий елемент, безумовно, приверне частину глядачів, інші люди в рекламному просторі можуть бути не так схвильовані поверненням, і замість цього вони можуть взяти участь практично. 

VidCon був започаткований у 2010 році братами-ютуберами Хенком та Джоном Гріном, які продали його Viacom – тепер ViacomCBS – у 2018 році. Окрім проведення щорічного конгресу в США, VidCon також проводив або планує проводити міжнародні заходи в Європі, Азії, Австралії, Мексиці, Абу-Дабі та Сан-Паулу.

Джерело: Marketing Dive

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: