TikTok тестує нову можливість закріплення вибраних відео у верхній частині профілю - PRO ІДЕЇ
TikTok тестує нову можливість закріплення вибраних відео у верхній частині профілю

TikTok тестує нову можливість закріплення вибраних відео у верхній частині профілю

Це може бути зручно – TikTok тестує нову опцію, яка дозволить користувачам закріпити вибрані відео у верхній частині дисплея свого профілю, допомагаючи демонструвати конкретні кліпи відвідувачам свого профілю.

 

Закріплення TikTok
Джерело: twitter.com/Sam_Schmir
 

Як ви можете бачити в цьому прикладі, опублікованому Семом Шміром (і ним поділився експерт із соціальних медіа Метт Наварра), нова опція дозволить вам закріпити вибрані кліпи у верхній частині сітки вмісту вашого профілю, що дозволить вам продемонструвати найкращі приклади вашої роботи або ваші останні рекламні акції, ролики із запитаннями та відповідями, відповіді тощо.

Як зараз працює стрічка в TikTok

У поточній тестовій формі ви можете закріпити до трьох кліпів, займаючи весь верхній рядок вашого дисплея, що надає ще одну стратегічну можливість допомогти розширити свою аудиторію та максимізувати залучення, підкреслюючи увагу вашої обраної роботи.

Це логічне доповнення для TikTok, оскільки закріплення повідомлень уже доступне у більшості соціальних додатків, надаючи менеджерам та користувачам соціальних мереж більший контроль над тим, як відображається їхній контент, що може стати великою підмогою у утриманні уваги відвідувачів.

Як користуватися закріпленими відео

Як і інші платформи, ви можете використовувати його різними способами – деякі діляться своїми найцікавішими твітами чи публікаціями, а інші – рекламними акціями, новими публікаціями у своєму блозі, своєю останньою книгою чи будь -чим іншим.

Це не буде суттєвою зміною, але це може бути дуже актуальним і корисним, і це ще один елемент, який впливає на ваше планування TikTok.

Оскільки TikTok продовжує набирати популярність, додаток стане ключовим фактором для ще більшої кількості брендів у цей святковий сезон. З огляду на це, ви повинні прагнути використати будь-яку можливість, щоб посилити свою активність у TikTok, де це можливо – тому, хоча це не є «зміною ігор» як такою, будь-яка перевага, яку ви можете отримати, варта, принаймні, експериментувати.

Джерело: SMT

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

 

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

 

 

  • Поділитися:

Колектив інформаційного бізнес-порталу "PRO Ідеї. Головні новини маркетингу" складається з проактивних маркетологів, діджитал-маркетологів, PR-менеджерів, бренд-менеджерів, SMM-менеджерів, HR-менеджерів, дизайнерів, журналістів та письменників.

Для пошуку натисніть Enter, для виходу натисніть ESC.