Це цікаво – наразі TikTok тестує нову опцію «Repost» з деякими користувачами, яка дозволяє їм повторно ділитися TikTok-відео зі своїми підписниками, а потім повторно опублікований кліп відображатиметься у стрічках їхніх контактів.

 

Репост TikTok

Як ви можете бачити на цьому знімку екрана, опублікованому користувачем Кевом Адріано (і опублікованим Меттом Наваррою), деякі користувачі тепер можуть бачити нову кнопку «Перепублікувати» (“Repost”)  у своїх параметрах спільного доступу, яка істотно посилює цей кліп, повторно публікуючи його в обох «Слідкуйте за каналами ваших зв’язків” і “Для вас”.

Коли ви повторно опублікуєте кліп, ваші зв’язки зможуть побачити, що ви повторно опублікували його в деталях відео, а також усі коментарі, які ви додали до кліпу.

 

Репост TikTok
 

Таким чином, це ще один спосіб покращити кліпи, які вам подобаються, і поділитися ними з усіма своїми друзями одночасно, а не надсилати кожен кліп окремо – хоча цікаво спостерігати, як TikTok експериментує з повторним опублікуванням таким чином, тоді як інші соціальні мережі та обмін повідомленнями платформи розглядають негативний вплив цього на залучення користувачів.

Наприклад, Twitter видалив прямі повторні твіти як варіант напередодні минулорічних виборів у США, намагаючись уповільнити сліпе посилення політичних повідомлень та дезінформації. Дані Twitter показали, що такий підхід спрацював, спонукаючи до більш вдумливого обговорення через твіти, тоді як WhatsApp також запровадив правила, що обмежують перерозподіл повідомлень у своїх системах, щоб зупинити поширення вірусних містифікацій та дезінформації навколо пандемії.

Спрощуючи перерозповсюдження дописів, це збільшує ймовірність поширення дезінформації, оскільки це лише одним дотиком. І хоча TikTok не обов’язково відомий як ключове джерело невірної інформації та шкідливих обманних кампаній, додавання можливості для більш легкого повторного обміну надає більше потенціалу на цьому фронті, що може бути проблематичним.

Але знову ж таки, можливо, TikTok просто бачить це як засіб для збільшення взаємодії, посилюючи відео між друзями, які, як вони знають, сподобаються один одному.

Поки що ця опція доступна не всім користувачам, тому TikTok все одно може її скасувати, але вона може надати інший спосіб прискорити повторне розповсюдження, якщо ви можете запропонувати користувачам повторно опублікувати свої кліпи.

Джерело: SMT

 

@proidei.com

Google підбив списки найбільш популярних запитів у 2021 році 🔥

♬ оригинальный звук – Lun

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: