TikTok глобально запустив свій власний формат реклами, який називається “Spark Ads”, що дозволяє рекламодавцям використовувати органічні публікації користувачів як частину своїх рекламних кампаній, щоб полегшити використання популярного вмісту та збільшити кількість конверсій. 

Використовуючи новий формат реклами, рекламодавці можуть публікувати рекламу, використовуючи або власні публікації в обліковому записі TikTok, або звичайні публікації, зроблені іншими авторами з їх дозволу. 

TikTok представляє Spark Ads

У Spark Ad користувачі можуть отримати доступ до музики, яка була використана в рекламі, або до цільової сторінки бренду, натиснувши відеозапис або кнопку CTA, яка раніше пропонувалась лише на створених користувачами відео. 

У той час як попередній рекламний продукт TikTok пропонував лише платні кліки, Spark Ads також включає такі опції, як платні фоловери, вподобання та публікації.

TikTok сказав, що Spark Ads підтримує лише такі цілі та продукт: 

•  Аукціонні оголошення: охоплення, перегляд відео, залучення (бета-версія), цілі трафіку, конверсії та встановлення програми.
•  Оголошення для бронювання: охоплення та частота (бета-версія)

Використовуючи Spark Ads, британська кавова марка Costa здійснила понад 42 мільйони показів за 1,89 долара США за тисячу показів, що призвело до 159% збільшення кількості прихильників або 18 000 нових шанувальників.  

«Цей продукт говорить про природу початку розмов та запалення взаємодії між брендами, творцями та спільнотою. Spark Ads дозволяє брендам підсилювати існуючі органічні відео, які відповідають цілям їхньої кампанії, наприклад, перегляд відео та конвертація, з великою гнучкістю та ефективністю”, – компанія зазначила у дописі у блозі. 

Минулого місяця TikTok також анонсував нову функцію під назвою “Jumps” (Стрибки), яка дозволить творцям вмісту додавати міні-програми до своїх відео. 

ByteDance, материнська компанія програми обміну відео TikTok, розпочала продаж штучного інтелекту TikTok іншим компаніям за межами Китаю. Як пише Financial Times, у червні було запущено новий підрозділ компанії, який називається BytePlus, а штучний інтелект TikTok був проданий таким компаніям, як індійська платформа соціальних ігор GamesApp та американський додаток для моди Goat.

Джерело: TikTok

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: