Про важливі зміни в правилах модерації відео в соціальній мережі TikTok. 

Донедавна TikTok не обов’язково пояснював, чому видалив одне з ваших відео з платформи. Вам просто сказали, що це якимось чином порушило “керівні принципи” компанії.

Але вчора TikTok оголосив, що дасть вам принаймні неясне уявлення про те, чому ваше відео зникло, назвавши конкретну політику, під дію якого воно потрапило. Тепер це буде досить схоже на те, як це роблять інші соціальні мережі.

Як і раніше, якщо ваше відео видалили, ви зможете подати апеляцію. Можливо, у вас буде якесь уявлення про те, що ви зараз оскаржуєте. TikTok заявляє, що експериментує з цими сповіщеннями кілька місяців, і що апеляції насправді зменшились на 14%.

 

Повідомлення TikTok: 

“Правила спільноти TikTok — це основа для підтримки безпечного та приємного додатка для всіх. Політика керується місією надихати на творчість та приносити радість людям у всьому світі. Правила допомагають розвивати інклюзивну та автентичну спільноту та визначають тип вмісту та поведінки, які заборонені в додатку”. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: