TikTok підтвердив у четвер, що тестує модель платної підписки, щоб дозволити творцям стягувати плату за підписку за свій контент. 

Подробиці, наприклад, коли нова модель монетизації, про яку вперше повідомила The Information, стане доступною для творців, і скільки творців зараз її тестують, поки не зрозуміло. Однак, за даними Techcrunch, нова функція наразі є частиною обмеженого тесту і не є широко доступною. 

«Ми завжди думаємо про нові способи принести користь нашій спільноті та збагатити досвід TikTok», — сказав представник TikTok TechCrunch в електронному листі.

У 2021 році TikTok, що належить ByteDance, споживчі витрати на 2,3 мільярда доларів, включаючи версію китайської локалізації Douyin для iOS, що на 77% зріс у порівнянні з 1,3 мільярдами доларів у 2020 році. У 2021 році популярна програма для коротких відео досягла 740 мільйонів вперше встановлених у всьому світі, що зменшилося. 25% з 980,7 мільйонів у 2020 році. Незважаючи на це, середня кількість сеансів на одне активне встановлення в останньому кварталі 2021 року зросла на 30% у порівнянні з минулим роком. 

Тестування функції платної підписки TikTok відбулося на наступний день після того, як Instagram оголосив, що запустив тестування підписок у Сполучених Штатах, щоб допомогти творцям збільшити свій регулярний щомісячний дохід, надаючи передплатникам доступ до ексклюзивного вмісту та переваг.

У рамках тесту 10 творців у США тепер можуть встановити місячну ціну на свій вибір та розблокувати кнопку підписки у своєму профілі Instagram. Щойно користувачі підпишуться, вони отримають доступ до ексклюзивних життів та історій автора, на які ви підписалися.

Пропозиції платної підписки TikTok, Instagram та Twitter окреслюють зусилля компаній, спрямовані на суди над спільнотами творців. Ці пропозиції також є способом для компаній конкурувати один з одним разом з іншими цифровими платформами, такими як YouTube, який пропонує творцям прибуткові способи заробляти гроші.

Джерело: TechCrunch

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

 

 

@proidei.com Коли відмовилася попрацювати безкоштовно 😅 #бизнес #робота #бізнес ♬ оригинальный звук – Guzel

Послуги PRO Ідеї