TikTok вилучив майже 350 000 відео за порушення своїх правил щодо виборчої інформації, дезінформації та маніпулювання засобами масової інформації у другій половині 2020 року, повідомляє платформа у своєму третьому звіті про прозорість.

Ще 441 028 відео були заборонені до відображення у стрічках користувачів “Для вас”, оскільки вони були позначені, як такі, що потребують перевірки, повідомив TikTok.

Як і практично всі інші платформи соціальних медіа в цю епоху після Кембриджської аналітики, TikTok підготувався до виборів 2020 року, запровадивши спеціальну політику щодо дезінформації та додавши інструменти, які направляють користувачів до фактичної інформації про такі речі, як реєстрація виборців, бюлетені для голосування та результати змагань.

Напередодні наступних виборів, сказав дует, TikTok працює над вдосконаленням чотирьох речей щодо свого підходу до дезінформації. По-перше, це “робота над вдосконаленням наших моделей, щоб ми могли краще виявити змінені версії відомої дезінформації”. По-друге, це розробка систем для запобігання «повторним правопорушникам обходити наші рішення про примусове виконання». По-третє, він продовжуватиме випускати посібники про вибори через додаток “швидше у виборчому процесі”. І нарешті, він буде ретельніше розгортати політичну рекламу – зокрема, ту, що створена блогерами, і яка оплачується політичними спонсорами.

“TikTok забороняє платну політичну рекламу, що включає контент, за який платять особи, які впливають на контент, і ми сподіваємось, що наші користувачі дотримуватиметься нашої політики та правил FTC”, – TikTok. 

TikTok видалив понад 89 мільйонів відео за порушення політики

У звіті також зазначається, що TikTok видалив 89 132 938 відео за порушення політики з 1 липня по 31 грудня 2020 року. Це майже вдвічі більше, ніж 49 247 689 відео, які він видалив у другій половині 2019 року.

Припинені відео становлять менш як 1% від усього вмісту, завантаженого на TikTok, повідомляє платформа, додавши, що 92,4% відео було видалено до того, як користувач повідомив про них, 83,3% було видалено до того, як вони отримали будь-які перегляди, і 93,5% були видалені протягом 24 години після завантаження.

Що стосується видалення облікових записів, TikTok відключив 6 144 040 облікових записів за порушення правил Gudelines Community; видалено 9 498 881 облікових записів за спам, та запобіг створенню 173 246 894 облікових записів “за допомогою автоматизованих засобів”. Крім того, він відхилив понад 3,5 мільйона оголошень за порушення його рекламної політики.

Повний звіт ви можете прочитати тут.

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: