Головний виконавчий директор компанії Walt Disney Кевін Майер подав у відставку, щоб стати виконавчим директором TikTok, соціальної мережі для створення та обміну короткими відео, які вибухнули популярністю під час пандемії коронавірусу.

58-річний Кевін Майєр також буде виконувати функції головного операційного директора китайського конгломерата ByteDance, який належить TikTok.

“Я був задоволений своєю роботою в Діснеї”, – повідомив Кевін Майєр, за інформацією New York Times. “Ця пропозиція була настільки масштабною, що я не міг її пропустити”.

Додаток TikTok завантажено близько 1,9 мільярда разів у всьому світі, включаючи 172 мільйони завантажень у Сполучених Штатах, за даними компанії Sensor Tower, що займається даними. І його вірусна популярність зросла ще більше під час пандемії. За перший квартал цього року було завантажено в 307 мільйонів разів, що більше, ніж будь-який інший додаток у світі, згідно з даними Sensor Tower.

Ця популярність зробила TikTok найбільшим цифровим успіхом для китайської компанії в західному світі. Як результат, він зіткнувся з глибокою недовірою до уряду США. Кілька державних установ, включаючи майже всі військові відомства, заборонили працівникам завантажувати або використовувати додаток. У березні сенатор Джош Хоулі, республіканець з Міссурі, запропонував законодавство, щоб заборонити будь-якому федеральному службовцю користуватися додатком TikTok.

TikTok тим часом найняв декілька американських керівників та службовців для ведення бізнесу та перегляду вмісту в його додатку.

Ванеса Паппас, колишній керівник YouTube, яка приєдналася до TikTok як один із його американських шефів минулого року, заявила у листопадовій публікації блогу, що команда, що базується в Сполучених Штатах, повідомила про зйомки американського бізнесу TikTok, в тому числі, встановивши конкретні правила для американських користувачів.

Тепер Майєр має реалізувати настуний крок – забезпечити чіткий зв’язок між TikTok та керівництвом ByteDance в Пекіні, з його подвійними ролями в двох компаніях.

 

Читати більше: