Це просте, але корисне доповнення. TikTok випускає нову опцію “Попередній перегляд” на екрані композитора відео, яка при натисканні показує, як саме відображатиметься ваш кліп у програмі, включаючи накладання тексту, розміщення ефектів тощо.

Попередній перегляд TikTok

Як ви можете бачити в цьому прикладі, опублікованому Дену Торном (і користувачем Меттом Наваррою), коли ви натискаєте опцію “Попередній перегляд” у верхній частині екрана в композиторі, він покаже вам, як буде виглядати ваш кліп, коли він буде в реальному часі, з напівпрозорими накладками тексту підпису, а також правими функціональними кнопками, які глядачі побачать у програмі.

Це полегшить уникнення випадкового розміщення тексту за однією з кнопок або затемнення вмісту фокусу за нижчим описом. 

Ви вже можете протестувати свої оголошення TikTok у процесі створення оголошень за допомогою інструментів попереднього перегляду, вбудованих у композитор оголошень.

Попередній перегляд оголошень TikTok

Але це забезпечить засіб використовувати те саме у ваших звичайних публікаціях, що може бути великою, простою підмогою у вашому творчому процесі.

Опція попереднього перегляду тепер доступна деяким користувачам, але поки не всім. 

Джерело: Social Media Today

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.