Ви дізнаєтеся дуже багато важливої інформації про просування в TikTok. 

Вчора TikTok провів свою першу в світі бізнес-презентацію бізнесу TikTok World, де він поділився рядом нових інструментів та опцій, призначених для того, щоб допомогти брендам максимально використати свою платформу, а також чіткіше уявити, як TikTok зможе монетизувати свою нині мільярд-плюс аудиторію та допоможе творцям заробляти гроші за свої зусилля.

Було оголошено купу нових функцій, що викликало широкий спектр нових міркувань щодо брендів. Ось огляд усіх ключових елементів.

Нова версія Creator Marketplace TikTok 

По-перше, партнерство між брендом і творцем – ключовий елемент максимальної ефективності бренду. Основним оновленням на цьому фронті став запуск оновленої версії Creator Marketplace TikTok та платформи для підключення творців, що дозволяє брендам знаходити впливових осіб у своїй ніші, які відкриті для роботи над просуванням бізнесу.

 

Торговий майданчик TikTok Creator

 

Нова версія Marketplace Marketplace включає в себе більше аналізу продуктивності та кращі інструменти сортування, щоб допомогти брендам знайти потрібного авторитета для своїх зусиль.

Як пояснює TikTok: TikTok Creator Marketplace пропонує інструменти, які підходять для бізнесу з різноманітними авторами для кожної кампанії, голосу бренду та бюджету. Ви можете фільтрувати на основі типу вмісту, який вони публікують, де вони знаходяться, середню кількість їх переглядів тощо”.

Бренди, які використовують Creator Marketplace, тепер також матимуть можливість контролювати елементи творчого процесу та відстежувати ефективність кампаній у реальному часі через додаток. Це може допомогти брендам краще відстежувати зусилля своєї кампанії та максимізувати рентабельність інвестицій.

Ще одним новим елементом є те, що TikTok називає ” Відкриті кампанії для додатків”, що дозволить брендам перераховувати свої кампанії для зацікавлених авторів для самостійного застосування.

 

Відкриті програми TikTok

 

Як ви можете бачити тут, під час запуску кампанії з відкритими додатками творці зможуть подати заявку на ваш крок, а потім представити шорт-лист, що відображається в потоці з показниками охоплення аудиторії разом зі зразками кліпів.

Ознайомитись з оновленим майданчиком для творців можна тут.

 

Новий Creator Marketplace API

TikTok також анонсував новий API – Creator Marketplace API, який дозволить стороннім платформам краще зрозуміти продуктивність творців TikTok та полегшити підключення, а також окреслити початкові партнерські відносини для розширення.

«Партнерів було обрано за їх досвід у маркетингу творців. Вони можуть надати брендам додаткові інструменти та послуги в білих рукавичках, які доповнюють Marketplace Marketplace та полегшують управління всім наскрізним процесом. Сьогодні ми раді представити Captiv8, Influential та Whalar як наших перших партнерів на ринку творців, і до них у найближчі місяці приєднаються більше партнерів із значками, оскільки наша екосистема Marketreat Marketplace продовжує зростати». 

Це надасть брендам інший спосіб зв’язатися з впливовими людьми TikTok, розширюючи можливості як для творців, так і для брендів у їхніх ширших зусиллях з монетизації.

Запуск Творчої біржи TikTok (The TikTok Creative Exchange)

Доповнюючи оновлення для Creator Marketplace, TikTok також запускає нову ініціативу під назвою «Творча біржа TikTok», портал для самообслуговування, який поєднуватиме бренди з перевіреними постачальниками творчих послуг, щоб допомогти їм виробляти високоефективні оголошення, відповідні їхнім завданням та цілям. 

«За допомогою цього порталу ви можете керувати проєктами, відгуками, схваленнями та аналітичними даними – все це в спрощеному процесі, призначеному для створення ефективної реклами. Платформа Creative Exchange – це універсальна програма, яка охоплює кожен етап творчого процесу, і все це управляється за допомогою стандартизованого робочого процесу, що забезпечує швидке, масштабоване виробництво та доставляє великі обсяги свіжого творчого вмісту».

Ця ініціатива дозволить TikTok краще співставляти бренди з більш повними постачальниками створення оголошень, що, по суті, допоможе їм пройти весь процес – на відміну від Marketplace Marketplace, який все ще потребує керування вручну.

 

Запуск Творчого Центру (Creative Center)

TikTok також запускає новий Творчий центр, який покликаний допомогти рекламодавцям зрозуміти, що працює на платформі, в режимі реального часу.

 

Творчий центр TikTok

 

За допомогою Творчого центру бренди зможуть вивчити вітрину найефективніших оголошень, переглянути подробиці про останні тенденції платформи та здійснити пошук у фонотеці TikTok, щоб надихнути їх творчий процес.

Це може бути хорошим способом виявити ключові тенденції та визначити власний підхід.

 

Новий спеціальний редактор відео

Допомагаючи цьому, TikTok також запускає новий, спеціальний редактор відео, який допоможе керівникам проходити процес створення, включаючи інструменти візуального редагування та музику, захищену авторським правом, а також співпрацю з Vimeo Create для надання нових шаблонів відео та інструментів для спрощення створення вмісту прямо з додатка.

 

Dynamic Scene

Останній новий елемент створення – це новий інструмент під назвою «Динамічна сцена», який використовуватиме машинне навчання для розбиття ваших відео на кілька сцен.

«Ці сцени потім знову збираються у сотні варіацій на основі уподобань глядачів. Він може додавати такі елементи, як музику та перехідні ефекти, зберігаючи творчість свіжою та продовжуючи її термін служби. Потім ми швидко перевіряємо ці варіанти оголошень на різних аудиторіях, забезпечуючи розповсюдження лише найефективнішого оголошення».

Іншими словами, Dynamic Scene по суті створить для вас кліпи TikTok на основі ваших наявних ресурсів, які ви зможете протестувати у додатку, а також просувати найкращих виконавців. Це може бути ще одним способом використання реклами TikTok, що спростить процес для тих, хто не знайомий з тенденціями платформи та технікою редагування відео.

Ці більш загальні варіанти реклами, безумовно, допоможуть TikTok привабити більше рекламних витрат, але насправді електронна комерція – це місце, де платформа має бачити найбільш значне зростання, і де вона приділяє особливу увагу останнім оголошенням.

 

Поточні покупки TikTok

 

Інструменти вбудованих покупок TikTok продовжують розвиватися, а платформа працює над розширенням списку продуктів і параметрів відображення за допомогою нових партнерських відносин з Shopify,  Square,  Ecwid,  PrestaShop. TikTok також повідомляє, що Wix,  SHOPLINE,  OpenCart та BASE також незабаром будуть залучені, надаючи прямий список продуктів та варіанти підключення для широкого кола брендів електронної комерції.

 

Посилання на продукти у відеокліпах!

TikTok повідомив, що працює над цим. «Продавці TikTok Shopping можуть вибрати розміщення посилання на один або кілька продуктів зі свого каталогу у будь-якому відео, що містить ці продукти. Користувачі, які побачать відео, зможуть легко досліджувати рекомендовані продукти, не виходячи з програми. Посилання на продукти – це чудовий інструмент для бізнесу, щоб користуватися захопленням сторінки “Для вас”, де користувачі готові до нових відкриттів.”

Він також працює над новою колекційною рекламою, яка дозволить брендам включати картки продуктів до своїх рекламних акцій у фіді.

 

Оголошення колекції TikTok
 

А для тих брендів електронної комерції, які не мають досвіду створення реклами, TikTok також розробляє нову опцію під назвою «Динамічні рекламні вітрини», яка дасть змогу брендам автоматично рекламувати свою продукцію з оголошеннями відповідно до певних уподобань та інтересів користувачів.

 

Динамічні рекламні вітрини TikTok

«Динамічні рекламні вітрини можна використовувати для підвищення поінформованості та стимулювання завантаження додатків шляхом просування популярних, відповідних продуктів потенційним клієнтам. Вони також можуть збільшити наміри покупки за допомогою націлювання на основі асортименту товару та активності клієнтів, наприклад перегляду товару або додавання у кошик.”

Формат, по суті, дозволяє спрощене створення оголошень, узгоджене з поведінкою та інтересами користувачів, що може стати ще одним способом максимального охоплення TikTok.

З точки зору загальної продуктивності реклами, TikTok також прагне покращити якість показу оголошень за допомогою персоналізованих миттєвих сторінок:

“… Легка мобільна цільова сторінка, яка завантажується з блискавичною швидкістю – до 11 разів швидше, ніж стандартні мобільні сторінки. Це виключає будь-який час очікування: з моменту, коли користувач натискає заклик до дії, він негайно починає отримувати інформацію від бренду».

Нові наклейки

TikTok також додає нові наклейки для ілюстрації продуктів у кліпах, рекламних жестів, щоб винагородити користувачів, які залучаються, та вибирає власну рекламну брендову рекламу “Вибір історії”, щоб спонукати до більшої взаємодії у кліпах.

TikTok також додає рекламу для охоплення та частоти, розроблену для того, щоб збільшити поінформованість про бренд та охопити її, а також оголосив про нові партнерські відносини з Integral Ad Science ( IAS )  та Zefr, щоб забезпечити більшу впевненість у розміщенні та ефективності оголошень.

Як зазначалося, тут можна багато чого взяти, і оскільки TikTok лише пройшов віху мільярдів користувачів, ви можете посперечатися, що інтерес до цих нових функцій буде високим, особливо коли ми вирушаємо у святковий сезон.

Ще не всі ці інструменти будуть доступні для всіх брендів, але дорожня карта TikTok досить чітка. Електронна комерція залишається основним напрямком діяльності, що полегшує можливості монетизації як для творців, так і для брендів, тоді як покращення партнерства між брендом/творцями також допоможе збільшити продуктивність.

Повний запис TikTok World можна буде переглянути пізніше цього тижня.

Джерело: TikTok, SMT

 

Подія для маркетологів:
18-я онлайн-конференція з просування на західних ринках – NaZapad

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Ми ніколи не будемо танцювати під чиюсь дудку, але зробити вам крутий маркетинг – можемо ✅ ##маркетинг ##proідеї

♬ рай для ваших уш – ケン

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: