Українські компанії активно досліджують соцмережу TikTok, а ми уважно за ними стежимо. 

Дуже скоро ми будемо розбирати найяскравіші кейси грудня, але давайте зараз зупинимося на мить та подивимося, яким чудовим був креатив українських компаній у минулому місяці. 

 

Будинок іграшок 

Рітейлер, схоже, робить свої перші спроби в TikTok. Адже у відеороликах листопада ми бачимо дітей, що є забороною платформи. Це небезпечна тактика, але ми віримо, що в БІ все вдасться. Тема іграшок та товарів для дітей – дуже залипальна, якщо вони пропрацюють її, мають усі шанси стати лідером українського TikTok. А поки ось такі спроби заявити про новинки асортименту.

@bi.ua_official Як гадаєте, скільки деталей в наборі LEGO TECHNIC?😜Залишайте свої варіанти у коментарях 👇 #обзоригрушек #lego #legotechnic #машина #фан ♬ Deep End – Fousheé

 

Дарлін 

Мережа стоматологічних клінік Дарлін гарно просуваються в TikTok, приміряють різні теми, міксують жарти з експертним контентом. Нам дуже подобається їхній підхід та стиль відеороликів – їм вдається тримати здоровий баланс, які зазвичай порушують інші стоматологи, які нам траплялися в цій соцмережі. Елегантний брендовий стиль, здоровий гумор і тест трендів платформи дозволяє їм рости, попри обмежені можливості таргетингу роликів на медичну тематику (теж заборона TikTok). 

@darlin_clinic

Коли запахло мандаринками… 😆😂🍊

♬ оригинальный звук – 💜

 

1+1

Телеканал 1+1, логічно, має достатньо відеоконтенту, щоб забезпечити цілий калейдоскоп відео на різні теми. Однак, у відеороликах листопада прослідковуються конкретні задачі, які має виконати цей канал комункації – залучення нової цільової аудиторії завдяку фокусу на селебріті та змаганнях та запуск колаборацій із спонсорами.

Одне і друге – правильна справа, але ми знову фіксуємо небезпечні кроки маркетологів – вказування цін (туди ж входять і вартість винагороди, номінал знижки)  – це заборона TikTok. Декілька разів система пропускатиме такі відео, далі зріже охоплення, а одного дня може назавжди заблокувати без права відновлення. Будьте обережні, це не Instagram.

@1plus1_official Бери участь у конкурсі від @rozetkaua ! Повторюй танець пари, став хештеги #танцюйякзірка#rozetkadance ♬ оригінальний звук – 1plus1

 

ArtHuss

Видавництво ArtHuss потихенько освоює соціальну мережу та показує, як відбувається виготовлення книг, як проходять книжкові ярмарки і, звичайно, власні книги. 

@art.huss Новинка “Сторітеллінг у фотографії” від #видавництво #arthuss 📸 #книголюб #книжковийблог ♬ OH MY – Camino 84

 

Innovecs 

Команда піарників айті-компанії Innovecs – справжні приколісти, які жваво та сміливо обігрують усі актуальні тренди TikTok, не боючись нарватися на цензуру. В їхньому контент-плані присутні комічні сцени за участі різних працівників, обігруються матюкливі жарти, але загалом все для однієї мети – піару високого статусу айтішника в наших реаліях і власне не просто програміста, а конкретно працівника Innovecs. Геніально просто!

@innovecs #замедленныйзум #реки #innovecs #програміст #разработчик ♬ The Sound Of Silence – Simon & Garfunkel

 

Stfalcon

Ще одна IT-компанія в Україні знає, що будувати бренд компанії зараз найефективніше саме в TikTok.

@stfalcon Хотіли б опинитись в такому офісі? 😏 #програміст #программист #айтишник #программистыпоймут #разоаботчик #вебдизайнер #красивыймужчина #айті #офіс ♬ ОЙ – SQWOZ BAB

 

Radio Lux FM

Колектив української радіохвилі Radio Lux FM створює трушний контент з рутинних ситуацій, які трапляються в студії, залучають відомих зірок, які приходять до них на ефіри, та ще й придумують цікаві черенджі, в яких розважають своїх глядачів-слухачів. 

@radioluxfm @artempivovarov @slavademin_official ☎️☎️☎️#люксфм #luxfm #пивоваров #pivovarov ♬ Мираж – Артем Пивоваров

 

Moyo

Ось в кого треба брати приклад. Команда рітейлера Moyo викладає ролики щодня! Багато, часто, про різне. Трохи заграють із цінами, ризикують, але придумують нові і нові способи вирватися від не менш активних конкурентів в своїй ніші. 

@moyoua

 

♬ Monkeys Spinning Monkeys – Kevin MacLeod & Kevin The Monkey

 

ВіЯр

Рітейлер товарів для виготовлення меблів активував TikTok та експериментує з різними форматами відеоконтенту, аби нащупати теми, які зацікавлять аудиторію соціальної платформи. 

@viyar.ua

Ви любите збирати меблі власноруч?

♬ original sound – meat i guess

 

PRO Ідеї. Головні новини маркетингу 

Наш інформаційний бізнес-портал PRO Ідеї. Головні новини маркетингу proidei.com продовжує експериментувати в TikTok і виставляє під вогонь керівника – Наталю Вільчинську. Ми щодня виставляємо нові ролики – жартівливі, обігрування трендів та різні експертні думки у відповідь на питання, які ми отримуємо щодня у рутинній практиці маркетологів. Підписуйтеся та стежте за нами, від нас ви будете дізнаватися найактуальніше про просування в Україні 😉 

@proidei.com

Коли кажуть: Компаніям більше не потрібні директори з маркетингу 🤯

♬ оригинальный звук – Lun

 

Proidei.com уважно слідкує за TikTok-активністю українських компаній. Нас інтригують різні підходи до створення та просування контенту українських компаній. Стежте за новими оглядами, ми покажемо вам, що упіймали для вас.

Не перемикайтеся! 😉

 

@proidei.com

Бюджет на рекламу 🤑

♬ оригинальный звук – I_van_love_

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: