TikTok випробовує новий спосіб підвищити взаємодію за допомогою нової функції позначати відео, яка дозволить вам позначати інші профілі у своїх кліпах.

Теги відео TikTok

Як ви можете бачити на цьому прикладі, опублікованому експертом із соціальних мереж Меттом Наваррою (через Сема Шміра), нова опція є доповненням до існуючої опції @mention у підписах дописів, що означає, що ви зможете зберегти текст підпису без згадує, а інші профілі сповіщатимуть про ваш кліп.

У цьому відношенні це не буде великою зміною, функціонально, але це забезпечить інший, більш інтегрований засіб для зв’язку з іншими творцями та/або профілями, що може допомогти просувати як вашу, так і чужу присутність – у той час як для брендів , це також може стати іншим способом підвищити залучення спільноти, сповіщаючи провідних прихильників або творчих партнерів про ваші останні завантаження та кліпи.

Де це може бути особливо корисним

Що, якщо, наприклад, у вас є список профілів TikTok, які раніше задавали запитання про один із ваших продуктів, представлених в іншому відео, або поставили запитання про майбутнє оновлення чи функцію під час сесії запитань? Завдяки цьому ви зможете позначати їх спеціально, сповіщаючи про ці відповіді або оновлення, що може допомогти додати вашим відео більш персональний відтінок,

Але знову ж таки, теоретично ви можете зробити це вже, @згадавши їх у підписі, але це може бути кращим способом позначити відповідних людей, зберігаючи заголовок більш загальним і вільним, на додаток до виділення партнерів із вмісту.

У будь-якому випадку, це може бути ще один елемент для експерименту. TikTok зараз тестує нову опцію, на даному етапі не планує повного впровадження.

Джерело: SMT

 

@proidei.com

Коли ти маркетолог, і не віриш у Діда Мороза і Чорну п‘ятницю 😆

♬ оригинальный звук – …

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: