NFT з’являться в TikTok 6 жовтня.

Так як багато імен зі світу шоу та мистецтва продовжували брати участь у світі NFT, який був мобілізований продажем творів Біпл за 69 мільйонів доларів за останні місяці, платформа соціальних медіа TikTok не залишилася байдужою до цієї тенденції.

Популярний додаток ByteDance, який щойно перевершив 1 мільярд активних користувачів на місяць, відраховує дні для презентації власної колекції NFT, використовуючи контент від своїх провідних блогерів на своїй платформі, які мають сильну присутність у соціальних мережах.

NFT – це невзаємозамінні токени — це особливий тип криптовалюти, який відрізняється від більшості криптовалют та багатьох мережевих або службових токенів, які за своїм джерелом є взаємозамінними. Представляє собою активи, які існують лише у власних криптосистемах. NFT — це одиниця даних у цифровій книзі, що називається блокчейном, де кожен NFT може представляти унікальний цифровий елемент, і тому кожен з них не взаємозамінний.

Колекція, яку платформа називає TikTok Top Moments, складається з 6 культурно значущих відео TikTok, створених Lil Nas X, Rudy Willingham, Bella Poarch, Curtis Roach, Brittany Broski, FNMeka, Jess Marciante і Gary Vaynerchuk.

Оголошуючи, що вони виведуть свої NFT на Ethereum і будуть працювати на Immutable X, який використовує інноваційну технологію StarkWare для створення першого рішення для масштабування Layer-2 для вуглецю для Ethereum, TikTok почне випуск 6 жовтня з колекції від Lil Nas X і триватиме до кінця місяця.

NFT

“Спираючись на нашу прихильність допомагати творцям досягати їхніх цілей у зростаючій економіці творців, TikTok взаємонезамінні токени надають можливість авторам бути визнаними та винагородженими за їхній контент, а шанувальникам-володіти культурно значущим моментом у TikTok”, – йдеться у повідомленні компанії.  

«NFT будуть доступні на Ethereum, а обмежені серії NFT будуть працювати на основі Immutable X. До кінця місяця відбудеться серія щотижневих випусків, після чого NFT можна буде карбувати та торгуватися з нульовими платами за газ на Immutable X Layer-2».

Джерело: TikTok

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

З яких фахівців має складатися команда з діджитал-маркетингу – мінімальний формат 😎 Про розробників та SEO-фахівців поговоримо окремо 😉

♬ Lazy Sunday – Official Sound Studio

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.