Можливо, TikTok – це ваш квиток, адже сьогодні платформа запускає в США свою нову програму “Резюме”, яка дозволяє людям розміщувати персональні вакансії через кліпи TikTok, повідомляє Social Media Today.

 

TikTok запускає у США “Резюме”, щоб допомогти зв’язати кандидатів з можливостями роботи

Як ви можете бачити тут, TikTok прагне проникнути у простір для підбору персоналу за допомогою нового спеціального процесу подання заявки на роботу, який буде прагнути зв’язати користувачів TikTok з відкритими позиціями через програму. 

Як пояснив TikTok : “TikTok Resumes” – це пілотна програма, покликана продовжувати розширювати й вдосконалювати TikTok як новий канал для підбору та пошуку роботи. Ми об’єднуємося з окремими компаніями та запрошуємо шукачів роботи подавати заявки на початковий рівень на досвідчені посади в деяких зі світових найбільш затребуваних роботодавців, включаючи Chipotle, Target, WWE, Alo Yoga, Shopify, Contra, Movers + Shakers та багатьох інших, із відеорезюме TikTok”.

Вперше Axios повідомив минулого місяця, що TikTok прагне перейти на роботу, тому цей переїзд не є надзвичайним сюрпризом – але цікаво бачити платформу, яка прагне розширити свою кар’єру.

Процес фактичної публікації резюме TikTok досить простий – кандидати використовують кліпи TikTok, щоб “продемонструвати свої набори навичок та досвід”, а потім опублікувати їх у додатку, використовуючи тег #TikTokResumes у підписі.

Існує також спеціальний веб-сайт TikTok Resumes, де ви можете отримати натхнення та поради щодо власного відео, а також здійснити пошук у перелічених отворах.

Резюме TikTok

Потім ви можете подати заявку на будь-яку роботу в списку, надавши посилання на кліп програми TikTok (а також посилання на ваш профіль LinkedIn, якщо ви вирішите).

Резюме TikTok

Дуже несподіваний поворот

Спочатку це може здатися трохи дивним, і компанії насправді не будуть прагнути наймати людей за допомогою 60-секундних відеокліпів. Але це насправді узгоджується із ширшими тенденціями використання, оскільки, як повідомляв The Washington Post  у березні, TikTok вже стає активним простором для профорієнтації та порад.

Як зазначає The Washington Post: “TikTok, широко відомий завдяки 15-секундним відео про скейтбордистів, що вживають журавлинний сік, та викликах групових танців швидко перетворюється на силу в екосистемі пошуку роботи в той час, коли безробіття залишається високим, нове покоління шукає свою першу роботу і через пандемію та ізоляцію проводить багато годин безглуздо прокручуючи цікавий соцмедіаконтент”.

Що здається малоймовірним, але водночас і дещо логічним, особливо для тих організацій, які шукають кандидатів із навичками роботи в соціальних мережах. Що, враховуючи зростання електронної комерції за останні 12 місяців, є чималим.

TikTok зазначає, що відео з використанням хештегу #careeradvice вже генерують понад 80 мільйонів переглядів відео на день на день, тоді як консультанти з питань кар’єри, такі як Тесса Уайт, використовують короткі залучаючі кліпи, щоб надати дієві поради.

@jobdoctortessa

4 Signs Your Employee is Getting Ready to Leave #fyp #tipsandtricks #managerlife #careeradvice

♬ True Colors – Cyndi Lauper

Отже, враховуючи те, що люди вже прагнуть використовувати TikTok для зв’язку з можливостями працевлаштування, насправді має логічний сенс забезпечити спеціальний процес для того самого. Це також узгоджується із розвиваючою мовою сучасних користувачів Інтернету та наступного покоління співробітників, які виросли завдяки Інтернет-відеозв’язку.

По суті, це насправді має набагато більше сенсу, ніж розміщення традиційного резюме на LinkedIn для багатьох галузей. І хоча я не став би чаювати TikTok, щоб стати наступним LinkedIn (одне лише речення, яке лише кілька місяців тому здавалося б смішним іноземним), це цілком могло б послужити цінній меті для багатьох брендів.

Тоді буде цікаво побачити перші результати, а також те, як торгові марки розглядають новобранців, яких вони беруть на роботу через TikTok. Якщо вони в підсумку підходять, ви можете покластися на те, що вони й надалі звертатимуться до TikTok за новими доповненнями, і це цілком може стати справою – або, принаймні, життєздатною увагою для HR-професіоналів, принаймні в деяких поваги. 

Отже, пропозиції про роботу TikTok. Хто б міг подумати? 

Програма приймає відеорезюме для вакансій у США з 7 по 31 липня.

Джерело: Social Media Today

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.