TikTok запустив новий додаток для продавців, який дозволить їм керувати своїм магазином TikTok за допомогою мобільних пристроїв, як частина зусиль, спрямованих на сприяння більшій активності електронної комерції. 

Запущений на пристроях iOS 3 грудня і Android минулого місяця, наразі додаток доступний лише для брендів в Індонезії.

Новий додаток TikTok Seller дозволяє продавцям керувати майже всіма операціями своїх магазинів TikTok, від реєстрації продавця, керування продуктами, керування замовленнями, керування поверненням і відшкодуваннями, управління просуванням, обслуговування клієнтів, аналіз даних, реєстрація кампанії до навчання продавців.

«Ми завжди шукаємо шляхи покращення досвіду нашої спільноти та регулярно тестуємо нові функції, які надихають на творчість, приносять радість та впроваджують інновації в TikTok», — сказав представник TikTok у заяві. «Бренди на TikTok знайшли творчий шлях для справжнього зв’язку з аудиторією, і ми раді експериментувати з новими можливостями торгівлі, які дають змогу нашій спільноті виявляти те, що їм подобається, і взаємодіяти з ним», — додали вони.

TikTok Shop

У 2021 році TikTok прискорив розробку продуктів і партнерські відносини у сфері електронної комерції. У серпні Shopify оголосила, що співпрацює з TikTok, щоб надати досвід покупок через додаток на популярній платформі для коротких відео. 

TikTok оголосив про нові функції електронної комерції, варіанти реклами та партнерство на онлайн-заході під назвою TikTok World наприкінці вересня. Компанія заявила, що тепер дає змогу продавцям здійснювати пряму інтеграцію, щоб дозволити їм завантажувати продукти та керувати всім, починаючи від доставки і закінчуючи виконанням і пунктом покупки. 

Компанія також оголосила про нову функцію «Покупки LIVE», яка дозволяє брендам на TikTok зв’язуватися з користувачами спільноти в режимі реального часу та ділитися динамічними посиланнями на продукти під час їх трансляції. 

Враховуючи інвестиції, які він зробив у бренди, не дивно, що TikTok запускає спеціальний додаток для брендів. 

Очікується, що TikTok Seller запуститься у всьому світі в найближчі місяці.

Джерело: TikTok

 

Дивися TikTok для маркетологів – тут.

 

@proidei.com

Кладовище контенту 🎬 2️⃣

♬ Last Night (feat. Keyshia Cole) – Diddy

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: