Оскільки TikTok продовжує своє стрімке зростання, оскільки додаток тепер має досягти 1,5 мільярда користувачів у 2022 році, він також прагне розширити горизонти свого контенту, щоб збільшити монетизацію цієї колективної уваги та надати творцям більше можливостей для отримання доходу з їхніх кліпів.

Ось тут і приходить цей останній тест. Як підкреслив експерт із соціальних медіа Метт Наварра (через Кева Адріано), TikTok вносить зміни в свою все ще експериментальну функцію Stories, яка інтегрує TikTok Stories в основні вкладки «Для вас» і «Підписки» і подається в програмі, а не зберігає свій елемент Stories у окремому просторі.

 

Історії TikTok

 

Як ви можете бачити на цьому зображенні, TikTok прагне інтегрувати створення Stories в основний канал, що, по суті, зробить Stories ще одним варіантом контенту, що дозволить користувачам створювати багатокадрові послідовності кліпів і нерухомих зображень, які користувачі потім зможуть переглядати в потоці, як і будь-який інший кліп.

Що є великим зрушенням у порівнянні з тим, як TikTok Stories були спочатку представлені в серпні минулого року, коли Stories було додано до нової бічної панелі зліва на екрані, надаючи їм виділений простір, але також виводячи користувачів із основного каналу.

 

Історії TikTok

 

Цей оновлений формат по суті об’єднує презентацію Stories у фокусний потік, що здається набагато кращим способом, оскільки він не закриває головний екран нав’язливою бічною панеллю, а також розширює перегляд історій, як це було б включено у ваш звичайний дисплей замість альтернативного елемента.

Користувачі також зможуть переглядати історії зі своїх підключень і користувачів, за якими вони не підписалися, додавши новий контент у програму.

У наведеному нижче прикладі ви можете побачити, як новий формат Stories виглядає In-stream, із синім маркером «Історія» на першому кадрі та індикатором у нижній частині екрана, скільки всього кадрів в історії.

Потім користувачі торкалися відео, щоб перейти до наступного кадру, який може зайняти деякий час, щоб користувачі TikTok знову налаштувалися, з новим інтерфейсом користувача. Але це може бути гарним способом максимізувати залучення користувачів, хоча, як зазначалося, це також додасть ще один спосіб розширити можливості контенту TikTok з метою розширення потенціалу монетизації в додатку.

Історії також будуть позначені як такі в профілях користувачів із лічильником загальної кількості кадрів у кожному.

 

Історії TikTok

 

Це все ще здається трохи незграбним, оскільки в деяких аспектах презентація більше схожа на заповнювач, але функція все ще знаходиться на ранньому тестуванні, оскільки TikTok працює над інтеграцією цих нових опцій з метою розширеного запуску через деякий час у майбутньому.

Важко сказати, чи буде формат працювати в TikTok, чи він просто дратуватиме користувачів альтернативним процесом перегляду контенту. Безсумнівно, над чим TikTok працює зараз, і хоча здається, що для цього може знадобитися деякий час, це може бути гарне доповненням, яке, як зазначалося, може допомогти TikTok розширити свої пропозиції контенту, щоб надати більше можливостей для творців у програмі.

TikTok також вже кілька разів розширював максимальну довжину кліпів TikTok, а також розробляє свої інструменти для прямої трансляції, надаючи більше способів охопити свою зростаючу аудиторію та залучити її за межі коротких кліпів, які домінують в головній стрічці. Що є одним із ключових центрів платформи – хоча короткі ролики є тенденцією, якщо TikTok хоче скористатися своїми можливостями, йому потрібно стати більше, ніж просто Vine 2.0.

По суті, TikTok має стати повноцінною соціальною мережею, яка обслуговує цілий ряд користувачів із різноманітними параметрами контенту. Це дозволить ще більше розширити свою привабливість, а також збільшити рекламні поверхні.

Stories — це лише останній експеримент, але можна покластися на те, що TikTok також тестує цілий ряд інших форматів і опцій контенту, оскільки очікує наступного етапу свого глобального розширення.

Варто відзначити – китайська версія TikTok, «Douyin», нещодавно почала тестувати «платні короткі драми», дозволяючи користувачам платити за окремі епізоди триваліших шоу In-stream у рамках власних планів розширення вмісту.

Джерело: SMT

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com #сердечкивзрачках дуже важливі лайфхаки про TikTok 🔥 #лайфхак #tiktok ♬ Jenny (I Wanna Ruin Our Friendship) – [ ʟᴏʟᴀ ]

 

 

Послуги PRO Ідеї