TikTok, котра година?

Чи дійсно важливо знайти найкращий час для публікації в TikTok? Коротка відповідь: так. Але не хвилюйтеся, це легше зрозуміти, ніж ви думаєте. Від охоплення нової аудиторії до підвищення залучення — пошук найкращого часу для публікації може підтримати вашу стратегію TikTok.

Ми розбираємо все це в цій статті.

 

Чи має значення час публікації в TikTok? 

Хоча алгоритм TikTok ранжує вміст на основі комбінації факторів, з публікацією в найоптимальніший час варто експериментувати.

Математика говорить сама за себе: якщо ви публікуєте повідомлення, коли більшість вашої спільноти в Інтернеті, ви відразу охопите більше людей. 

Це, звісно, ​​у поєднанні з постійними публікаціями, використанням популярних звуків, додавання відповідних хештегів та попадання в тренди, коли це доречно. З правильною стратегією ви будете на шляху до збільшення кількості переглядів. 

 

Отже, який найкращий час для публікації в TikTok?

На жаль, не існує універсального підходу, щоб знайти найкращий час для публікації в TikTok – кожен бренд і впливовий користувач будуть відрізнятися залежно від розташування аудиторії та звичок прокручування.  

Тому з’ясувати, коли ваша аудиторія найактивніша, є ключовим (докладніше про це незабаром). 

Наша компанія PRO Ідеї. Головні новини маркетингу веде в TikTok профіль “Маркетинг для всіх” – @proidei.com, де розповідає про роботу маркетологів, новини маркетингу та технологій, конкурси партнерів, тренди маркетингу, цікаві ситуації про роботу та будні маркетологів, виявила, що для нас зараз найкращий час для публікації в TikTok: це будні о 23:00 за Києвом, зокрема по четвергах і п’ятницях. «Спочатку ми тестували різні часи публікацій, але зараз, коли наша аудиторія починає зростати, ми фіксуємо, що публікація ввечері найкраще підходить для нас», — Наталія Вільчинська, керівник компанії PRO Ідеї. Головні новини маркетингу. 

Коли у вас буде краще уявлення про найкращий час для публікації, ви можете запланувати свій контент TikTok заздалегідь за допомогою спеціальних SMM-програм. Це полегшить оптимізацію планування вмісту – не потрібно публікувати в останню хвилину!

 
 

Як знайти найкращий час для публікації в TikTok

Хоча не існує універсального часу для публікацій у TikTok, є кілька способів, які допоможуть вам у правильному напрямку.

Ось як знайти найкращий час для публікації в TikTok за 4 прості кроки:

1. Створіть обліковий запис компанії або автора
2. Визначте свої найкращі території
3. Дізнайтеся, коли ваша аудиторія найбільш активна
4. Відстежуйте й оцінюйте свій контент

 

Крок № 1. Створіть обліковий запис компанії або автора

Перехід на обліковий запис Business або Creator TikTok розблокує показники вашого профілю, і це ключ до визначення найкращого часу для публікації.

Ось як переключитися на бізнес-аккаунт у TikTok:

1. Перейдіть до розділу «Налаштування та конфіденційність», торкнувшись трьох рядків у верхньому правому куті сторінки вашого профілю
2. Торкніться «Керувати обліковим записом»
3. У розділі «Контроль облікового запису» торкніться «Перейти на обліковий запис бізнесу» 

ПРИМІТКА. Облікові записи бізнесу можуть використовувати лише музику з безкоштовної комерційної музичної бібліотеки TikTok.  

 

Маючи обліковий запис Business, ви отримаєте доступ до набору інструментів аналітики:

1. Знову перейдіть до розділу «Налаштування та конфіденційність».
2. Торкніться «Business Suite»
3. Перейти в «Аналітика»

Якщо у вас є обліковий запис Creator, ви виконайте подібні дії, щоб знайти свою аналітику:

1. Перейдіть до розділу «Налаштування та конфіденційність».
2. Торкніться «Інструменти для творців»
3. Перейти в «Аналітика»

 

У вашій аналітиці TikTok ви знайдете чотири вкладки: Огляд, Контент, Слідкувачі та Прямі ефіри. Ви також зможете вибрати діапазон дат – до 60 днів.  

За допомогою цих цифр ви зможете побачити, який тип контенту працює, де знаходиться ваша аудиторія тощо.

*@proidei.com використовує в TikTok функціонал облікового запису Creator.

 

Крок №2. Визначте свої найкращі території

Визначення, де перебуває більшість вашої аудиторії, може допомогти вам зрозуміти, коли вони, швидше за все, будуть онлайн. 

Наприклад, більшість TikTokаудиторії TikTok @proidei.com знаходиться в Україні, тому, відповідно, ми розуміємо часовий пояс та час активності наших глядачів.

Коли ви визначите, де перебуває більшість вашої аудиторії, ви зможете точно передбачити, коли вони будуть онлайн. 

Це може зайняти деякий час проб і помилок, але дотримуйтеся цього, і незабаром ви краще зрозумієте, який час найкраще підходить вашій аудиторії.

Шкода, що, на відміну від Instagram Analytics, TikTok не розбиває цю інформацію на міста.  

 

Крок №3. Дізнайтеся, коли ваша аудиторія найбільш активна

Це один із найкраще збережених секретів TikTok: розділ «Діяльність підписників». 

А найкраща частина? Його дуже легко знайти! Просто перейдіть на вкладку «Слідкувачі» у аналітиці TikTok і прокрутіть вниз. 

Тут ви знайдете детальну інформацію про найактивніші години та дні вашої аудиторії:

Хоча важливо зазначити, про що найчастіше не здогадуються користувачі TikTok, що час в TikTok записується в UTC. Отже, вам потрібно перетворити години, коли ваші підписники найбільш активні, у часовий пояс, у якому ви перебуваєте. 

Наприклад, якщо ви перебуваєте в Києві і помітите, що більшість ваших підписників активні о 21:00 UTC, це справді буде 23:00 за Києвом – тож саме тоді ви і публікуєте! 

 

Крок №4. Відстежуйте та оцінюйте ефективність свого контенту 

Останній крок до розуміння найкращого часу для публікації в TikTok – це моніторинг ефективності вашого вмісту.

На вкладці «Контент» у TikTok Analytics ви побачите ефективність своїх останніх публікацій, а також відео, які є популярними.

Звідти ви зможете натиснути відео та побачити безліч даних про продуктивність, як-от середній час перегляду, кількість коментарів і звідки в світі надходять ваші перегляди:  

Відстежуючи ефективність свого контенту TikTok, ви зможете знайти загальні тенденції між моментом опублікування відео та його ефективністю.

Звісно, ​​у суміші ще залишилося трохи здогадок, але це повинно дати вам чітку вказівку на те, який час найкраще підходить для вас і вашої аудиторії.

Тут, пізніше, ми хотіли б дотримуватися цього рівняння: 

Ефективність відео + час розміщення + найактивніша аудиторія = ваш унікальний найкращий час для публікації в TikTok

Ви можете помітити, що у міру зростання вашого профілю розташування вашої аудиторії та поведінка також змінюються.  Тож продовжуйте перевіряти свої звіти та коригувати свою стратегію на цьому шляху. Зрештою, розуміння аналітики TikTok – це подорож, а не пункт призначення. 

Використовуйте наведену вище тактику, щоб знайти найкращий час для публікації в TikTok і спостерігати, як ці перегляди досягають нових висот! 

@proidei.com

Кладовище контенту 🎬 2️⃣

♬ Last Night (feat. Keyshia Cole) – Diddy

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.