TikTok додав новий елемент до розділу “Тенденції” свого Творчого центру, який тепер надає список найпопулярніших пісень у додатку в будь-який момент часу, який можна фільтрувати за регіонами.

Як ви можете бачити в цьому прикладі, на сайті trends.tiktok.com тепер ви можете перевірити найбільш трендові пісні та хештеги, які використовуються в додатку, з набором різних фільтрів періоду часу для кожного (до попередніх 120 днів для хештегів і останні 30 днів для пісень.). І відтепер доступна статистика про тренди TikTok в Україні!

Найбільш трендові пісні в TikTok в Україні за останні 7 днів

Джерело: ads.tiktok.com

 

Статистика найбільш трендового треку в TikTok в Україні за останні 7 днів

Джерело: ads.tiktok.com

 

Статистика найпопулярніших хештегів в TikTok в Україні за останні 120 днів

 

Статистика найпопулярніших хештегів в TikTok в Україні за вчорашній день

Ви також можете переглянути найпопулярніші кліпи TikTok, які можна відфільтрувати за параметрами «Гарячі», «Подобається», «Коментарі» та «Поширені» (за попередні 7 або 30 днів). *Зараз статистика про найпопулярніші відео в Україні недоступна, ви можете проглядати лише статистику США, Канади, Великобританії та Австралії, всі інші регіони у розробці. 

 

УРА!!!! Нова статистика трендів реклами – хто найбільше рекламується в TikTok в Україні

TikTok вперше запустив свій Творчий центр у березні минулого року, основним елементом якого є дисплей «Найпопулярніші оголошення». Як ви можете бачити на цих знімках екрану, Top Ads тепер також включено в ширшу пропозицію статистики тенденцій (на окремій вкладці), разом із «Вітринами», надаючи чудову інформацію про те, що працює та як інші компанії використовують рекламні інструменти TikTok, щоб охопити свою аудиторію, що постійно зростає.

Статистика найпопулярнішої реклами в TikTok в Україні за останні 30 днів

Джерело: ads.tiktok.com

 

Статистика найпопулярнішої реклами в TikTok в Україні за останні 30 днів – і це Монобанк

Джерело: ads.tiktok.com

 

Музика є рушійною силою в ширшому досвіді TikTok

Минулого місяця TikTok повідомив, що понад 430 пісень перевищили мільярд переглядів відео в додатку в 2021 році, що втричі більше, ніж у 2020 році, а понад 175 пісень, які були в тренді в TikTok протягом року, також увійшли в чарти Billboard Hot 100.  

Музика також може відігравати роль у просуванні бренду: 73% респондентів нещодавнього опитування Kantar вказали, що вони з більшою ймовірністю зупиняться й подивляться рекламу в TikTok, яка використовує аудіоелементи, причому популярна музика привертає увагу у додатку.

Звичайно, не кожен бренд може дозволити собі ліцензувати останні популярні пісні для своєї реклами. Але варто звернути увагу на популярні пісні, оскільки не всі вони мають комерційну ліцензію, але вони також вказують на ширші тенденції та звички використання програми.

TikTok каже, що докладає всіх зусиль, щоб удосконалити свої тенденції та надати більше даних про зміни та звички в реальному часі, що може зробити цей ресурс цінним ресурсом для створення закладок для ваших стратегічних зусиль.

Або це може бути просто зручним орієнтиром, щоб зрозуміти, що відбувається в програмі.

Безумовно, тут є великий дослідницький потенціал – ви можете переглянути оновлений дисплей TikTok Trends на trends.tiktok.com.

Джерело: TikTok

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

Послуги PRO Ідеї