«Вопреки законам притяженья будем мы с тобой вдвоём и Папируса возьмём», – наспівують користувачі TikTok у відео, коли хочуть розповісти про ситуацію, в якій є двоє, а хтось третій – абсолютно зайвий.

Фраза з треку 2016 року під назвою «Рыбанутая любовь» переживає другу хвилю популярності завдяки блогерам і повертає деяких людей в дитинство.

 

З якого ролику в TikTok почався тренд?

На початку вересня 2021 року користувачка TikTok з ніком _holo_editer_  запостив в свій блог відео, присвячене аніме під назвою «Ван Піс», або «Великий Куш». Вона створила ролик про улюблених персонажів Санджой і Луффі, наклавши на кадри фрагмент пісні «Рыбанутая любовь».

Вопреки законам притяженья
Будем мы с тобой вдвоём
И Луффи возьмём,
Ой, как приятно, что позвали.

 

@_holo_editer_

##рек ##ванпис ##боахэнкок ##монкидлуффи ##джимбейванпис всех с Баал👍🏻

♬ оригинальный звук – .

Незважаючи на те що ролик набрав 34 тисячі переглядів (такий показник складно назвати вражаючим для додатка), звукова доріжка з нього стала вірусною, і так полюбилася користувачам Тіктока, що тепер, вибравши в додатку пошук за піснею, можна побачити понад 18 тисяч відео під завзяті мотиви.

 

Але звідки взялася «Рыбанутая любовь»?

Спочатку трек був створений в 2016 році Griffinilla – музичним роботом з США, який за запитом передплатників записує пісні, присвячені іграм.

Тоді він називався Fishy Love («Сумнівна любов»), і був присвячений інді-грі Undertale. У пісні співається про коханих Альфі і Ундине, що порушують закони тяжіння: судячи з рядків, їх так тягне один до одного, немов між ними відбувається хімічна реакція.

А Папірус – один з ключових персонажів гри, високий і постійно усміхнений скелет. Тільки в англомовній версії треку його називають Pappy.

 

Буквально через місяць композицію переспівали естонські ютубери з Empire of Geese, локалізуючі пісні та треки з різних ігор. І російські користувачі змогли почути російськомовну версію Fishy Love, але вже під назвою «Рыбанутая любовь».

Вопреки законам притяженья
Ты меня волнуешь вновь,
Рыбанутая любовь,
Мы как реакция горенья.

Ймовірно, ютубери назвали трек таким чином через гру слів: «fishy» в англійській мові означає «сумнівний», «підозрілий», також «fish» перекладається як «риба». Саме в варіації Empire of Geese і звучав приспів, який став вірусним в TikTok.

Вопреки законам притяженья
Будем мы с тобой вдвоём
И Папируса возьмём,
Ой, как приятно, что позвали.
Дайте я вас обниму,
Рыбанутая любовь.

 

 

Трек вийшов за рамки фандомів Undertale, і тепер тіктокери, яким припала до душі енергійна пісня, записують відео про різні життєві ситуації. Адже, судячи з приспіву, той, хто співає пісню, мріє провести час зі своїм партнером удвох, але їм заважає третя людина. Тому блогери і розповідають, як, наприклад, хотіли погуляти з коханим/коханою, але на зустріч йде його/її приятель, або подивитися фільм в повній самоті, але на дивані разом з ними виявляються непрохані гості.

 

Тренд в дії

За допомогою жартівливих челенджів та звуків користувачі TikTok можуть обігрувати будь-які актуальні для них теми. @tsiviari використала тренд “Вопреки законам притяженья” для висвітлення теми депресій у молоді.

@tsiviari а че думал, в сказку попал?))) #рекомендации #депрессия #вопрекизаконампритяжения #будеммыстобойвдвоём #ипапирусавозьмем #ойкакприятночтопозвали ♬ Сборище ультроменьших – Дима/Даня

 

Цей тренд можна обіграти по-різному – на суші і під водою. Перегляньте цей відео ролик від @soneyco і зрозумієте, чому ми згадали пірнання. 

@soneyco #вопрекизаконампритяжения ♬ оригинальный звук – .

 

Наша команда proidei.com теж не могла пропустити нагоду пожартувати та обіграти цей тренд на нашу професійну тему. 

 

@proidei.com

##вопрекизаконампритяжения ##бизнес ##маркетинг ##proідеї ##marketing ##стартап

♬ оригинальный звук – .

Proidei.com уважно вивчає тренди TikTok та кейси просування на цій платформі в Україні, щоб дати вам найважливішу інформацію, читайте більше в рубриці про соціальну мережу TikTok.

Джерело: TikTok, Empire of Geese, MediaLeaks

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: