TikTok, як повідомляється, працює над поверненням можливості бачити, хто переглядав ваш профіль у додатку за попередні 30 днів, що забезпечить більше прозорості над інтересами користувачів.

 

Переглядачі профілю TikTok

 

Як ви можете бачити на цих знімках екрана, розкритих дослідником програм Кевом Адріано (і опублікованими Меттом Наваррою), TikTok, схоже, тестує функцію реєстрації, яка дозволить вам побачити, хто перевіряє ваш профіль TikTok, а користувачі також будуть може бачити, коли ви перевірили їхній профіль, а також, коли ця функція увімкнена.

Яка раніше вже була у TikTok, як засіб для збільшення з’єднань у програмі.

Сповіщення про перегляд профілю TikTok

Як ви можете бачити тут, TikTok надавав список людей, які перевіряли ваш профіль, щоб допомогти вам знайти інших людей, які можуть мати подібні спільні інтереси. TikTok видалив цю функціональність на початку минулого року на тлі різних розслідувань процесів обміну даними, а також через кілька резонансних випадків сталкерів TikTok, які викликали реальні проблеми для зірок платформи, було зрозуміло, що він, можливо, більше не захоче ділитися цією інформацією, оскільки це, ймовірно, лише посилює занепокоєння тих, хто може мати занепокоєння.

Але якби переслідувачі захотіли перевірити ваш профіль, вони б не вмикали цю функцію, тож, можливо, дозволивши її ввімкнути, це зменшить цей елемент? Може бути.

Поки незрозуміло, чи матиме опція показу акаунтів ваших переглядів будь-яку реальну цінність для TikTok, окрім надання уявлення про те, хто нишпорить, і, ймовірно, посилення занепокоєння щодо певних людей, які повертаються, щоб знову і знову перевіряти ваш профіль.

Можливо, для початківців-інфлюенсерів корисно звертатися до потенційних співробітників, які перевірили їхні речі, або, можливо, це працює для підключення, якщо це те, для чого ви хочете використовувати TikTok, саме тому елемент opt-in є важливий.

Але, як і та сама функція в LinkedIn, здебільшого вона здається досить марною. Так, дещо цікаво знати, що хтось із компанії, в якій ви хотіли б працювати, перевірив ваш профіль, але якщо він це зробив, і вони не відчували себе зобов’язаними зв’язуватися, кого це дійсно хвилює?

Тут є обмежена цінність, оскільки зв’язок з тими, хто перевірив ваш профіль, може призвести до ділових відносин, подібних до примітки вище щодо потенційних співробітників TikTok. Але було б цікаво побачити фактичний відсоток успішних контактів, встановлених в результаті цих ідей.

Мабуть він не дуже високий – але, можливо, якщо ви дасте користувачам можливість вибору, і вони явно погодяться, це є певною цінністю.

Поки немає офіційного повідомлення від TikTok щодо того, чи буде ця опція коли-небудь випущена на цьому етапі.

Джерело: SMT

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com Контент підігріває аудиторію, щоб потім їй можна було показувати рекламу і вона на неї реагувала 🤓 #маркетинг #контент #smm #лайфхак ♬ оригинальный звук – do._not_disney

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: