Тренд відгуків користувачів у #TikTokMadeMeBuyIt – це гарний спосіб, як отримати вірусну популярність бренду в TikTok. 

TikTok відомий іскровими тенденціями та надихаючими покупцями. Користувачі платформи з ентузіазмом роблять покупки через мобільний телефон, і вони ще більше раді ділитися відео про свої останні покупки – насправді, 49% частіше публікують відгуки про товари чи послуги через мобільний телефон, ніж середній користувач Інтернету.

Це весела, переконлива атмосфера, яка спонукає до участі за допомогою таких тегів, як #TikTokMadeMeBuyIt, в яких користувачі публікують відео про цікаві продукти, про які вони дізналися на TikTok.

TikTok: #tiktokmademebuyit

Цей хештег вибухнув на платформі з більш ніж 1 млрд переглядів, допомагаючи продемонструвати безліч продуктів і брендів як потужні вірусні відео, завдяки органічним повідомленням і оглядам споживачів.

Це призвело до значного збільшення продажів і навіть розпродажу продукції. І виграють не лише великі бренди. Спільнота TikTok також допомогла привернути увагу високоякісних, але недорогих продуктів, що призвело до стрибків продажів.

Але питання в тому, як бренди повинні використовувати тренд #TikTokMadeMeBuyIt? З чого їм починати? Ну, правда, немає надійної формули для зараження вірусом, але є кілька речей, про які ви повинні пам’ятати, щоб допомогти вашим продуктам відкритись.


Три стратегії для спілкування з покупцями TikTok


Порада 1. Очікуйте, щоб вас переслідували

Ви вже знаєте, що користувачі TikTok з ентузіазмом ставляться до покупок і діляться своїми покупками. Ця ж пристрасть робить їх вибагливими споживачами, тому що вони змушені знаходити найкращі продукти, які відповідають їхньому стилю життя та покращують їхню ідентичність.

Незалежно від того, для чого вони купують, TikTokers проводять свої дослідження перед покупкою. Ви можете розраховувати на те, що вони перевірять офіційний рахунок вашої компанії та прочитають огляди вашої продукції в Інтернеті. Тому важливо переконатися, що вони отримують чітке повідомлення від вашого бренду та позитивні почуття від ваших клієнтів.

Обліковий запис вашого бренду: коли справа стосується ваших офіційних повідомлень, важливе значення має послідовність – від біографії та відео до вашого тону, голосу, смайлів та хештегов. Це повинно об’єднатись, щоб розповісти унікальну історію вашого бренду, і це повинно бути зрозумілим та простим для користувачів для швидкого прокручування. Щоб додати інформацію про свою компанію, включаючи офіційний веб-сайт та контактну інформацію, ви можете перейти на безкоштовний бізнес-рахунок. Це також надає вам доступ до метрик у реальному часі та статистичних даних про ефективність вашого вмісту та базу послідовників.

Ваші огляди в Інтернеті: Позитивні огляди в Інтернеті є важливими. Займіться своїми відгуками, попередньо збираючи позитивні коментарі від задоволених клієнтів. Попросіть їх спеціально опублікувати відгуки та підсолодити угоду такими стимулами, як коди знижок або безкоштовна доставка при наступній покупці.

Зображення
 
Зображення
 
Зображення

 

Порада №2: Сформулюйте відгук це як лайфхак

Лайфхаки приймають різні форми – і ви можете знайти їх в усіх на TikTok. Що б ваш бізнес не робив і не продавав, це, безумовно, певним чином покращує життя вашого клієнта.

І самовдосконалення продає, особливо на TikTok. Багатьох людей приваблює платформа для вивчення нових речей та для натхнення. Вони хочуть стати кращою версією себе – і допомогти іншим бути також найкращими собою. Ось чому спільнота TikTok любить ділитися лайфхаками, починаючи від підручників з макіяжу і закінчуючи порадами щодо співбесіди та будуючи саморобний проектор для телефону.

Ви можете використати силу цієї тенденції, наголосивши на аспектах лайфхаку, самовдосконалення або самообслуговування вашої продукції. Виділіть переваги, які отримає користувач, замість того, щоб просто зосередитись на його особливостях. Зробіть все про них, а не про вас.

Приклад: NH Commerce використовував кут самовдосконалення, щоб максимізувати продажі своїх світлодіодних стрічок. В їхніх оголошеннях TikTok нічого не було сказано про довжину смужок, кількість вогнів та їх яскравість. Натомість вони зосередилися на тому, як кожен колір світлодіодів покращить життя користувача: червоний сприяє сну. Зелений допомагає зосередитися. Синій подає вам енергію. Результат? Коефіцієнт конверсії 2% та 3-кратна рентабельність витрат на рекламу.


Порада №3: ​​Будьте справжніми

TikTok завжди був місцем, де користувачі можуть вільно розкрити свій творчий потенціал та висловити свої думки в зоні без судження. Це весело. Це грайливо. Він більш випадковий і менш фільтрується, ніж інші платформи, тому що користувачі TikTok діляться з усіма людьми по всьому світу, хто поділяє їхні інтереси, а не лише з людьми, яких вони знають.

TikTok – це все, щоб бути вірним собі, і це стосується і брендів. Найкращий спосіб долучитися до спільноти TikTok – стати її частиною. Приєднуйтесь до розмови. Будьте активно присутніми на платформі. Поділіться тим, про що ви. Покажіть світові, що насправді важливо для вашого бренду, і ви зв’яжетеся з людьми, які вважають, що ці речі теж важливі.

Користувачі TikTok проводять більшу частину свого часу, прокручуючи свої канали “Для вас”, де кожен користувач бачить персональний потік контенту, курований відповідно до їхніх інтересів. 

Тут з’являться ваші оголошення, тому дуже важливо, щоб ваш контент висвітлював істинність вашого бренду. Автентичні, захоплюючі відео – найкращий спосіб захопити серця користувачів і перетворити обізнаність на покупки.

Почніть тренувати TikTok

Приєднуйтесь до вечірки та відкривайте унікальні можливості для спілкування з цільовою аудиторією. Використовуйте #TikTokMadeMeBuyIt, щоб зробити новий тренд – і зробити ваш бренд актуальнішим, ніж будь-коли раніше.

Застрягли на тому, як розпочати?

•  ВідвідайтеЦентр ресурсів для малого бізнесу, щоб отримати все необхідне для розвитку вашого бренду та кращого зв’язку з аудиторією;
•  перегляньте останні статті пророзробку вашої стратегії татворчість на TikTok.

Джерело: TikTok

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.