Популярний додаток для знайомств Tinder додає нову функцію на вкладку «Відкриття», яку він представив протягом останніх місяців. Функція “Музичний режим” (англ. – Music Mode), представлена ​​у партнерстві з Spotify, дозволить користувачам мати уявлення про музичний смак потенційного збігу, перш ніж знайти відповідність.

Нова функція, яка має на меті об’єднати партнерів зі схожими музичними смаками, заснована на дослідженнях, які показують, що 84% неодружених вважають за краще зустрічатися з людьми, які поділяють їхні музичні смаки.

Насправді, Tinder вже додав подібну функцію в 2016 році в партнерстві зі Spotify. Функція під назвою «Гімн» (англ. – Anthems) дозволяла користувачам бачити улюблені пісні користувачів, яких вони зустрічали. Однак ця нова функція «Музичний режим» пропонує дещо інший досвід.

Близько 40% усіх учасників покоління Z у всьому світі вже додали Anthems до своїх профілів, і коли вони це роблять, вони бачать майже 10% збільшення кількості матчів, каже Tinder. «Music Mode базується на природних зв’язках між музикою та людськими зв’язками, дозволяючи учасникам знаходити інших завдяки своїй любові до тих самих мелодій, створюючи атмосферу, схожу на вечірку, яка робить їхній недільний вечір Tinder більш веселішим», – додає компанія.

Щоб скористатися новою функцією, вам потрібно пов’язати свій обліковий запис Tinder з обліковим записом Spotify. Потім ви можете прослухати 30-секундний зациклений попередній перегляд вибраної пісні потенційного збігу. Аналогічно, інші користувачі можуть слухати попередній перегляд улюбленої пісні під час перегляду вашого профілю. 

«Тепер із Music Mode наші учасники можуть відчувати це відчуття, коли ви на вечірці, і ви дізнаєтесь, що хтось любить ті самі пісні, що й ви», — сказав Кайл Міллер, віце-президент Tinder з інноваційних продуктів. «Дивно, як додавання музики як іншого елемента відкриття покращує весь досвід у Tinder. Пісні глибоко особисті, а музичний режим – це місце, щоб за допомогою музики викликати щось нове».

Новий музичний режим стане доступним у всьому світі найближчими тижнями.

Джерело: Tinder

 

@proidei.com

Google підбив списки найбільш популярних запитів у 2021 році 🔥

♬ оригинальный звук – Lun

 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.