Потрібні лише прізвище або номер телефону.

Tinder та інші програми, що належать Match Group, дозволять своїм користувачам виконувати перевірку “фону” людини, з ким планується побачення. Компанія оголосила про інвестиції в Garbo, некомерційну організацію, яка дозволяє людям проводити перевірку з використанням лише власного імені та номера телефону або повного імені. Інвестиція, сума якої не повідомила суми, допоможе зробити технологію групи доступною для користувачів Match, починаючи з найпопулярнішого додатку компанії – Tinder.

Це означає, що користувачі Tinder зможуть перевірити свої дати з деталями, такими як запис про арешт або історія насильства. Це може суттєво вплинути на те, хто знаходить успіх у додатку, а хто ні. Garbo заявляє, що збирає “публічні записи та повідомлення про насильство або зловживання, включаючи арешти, засудження, обмежувальні накази, переслідування та інші насильницькі злочини”, а на його вебсайті заявляють, що вони приймають вручені “поліцейські звіти, розпорядження захисні / обмежувальні накази та інші юридичні документи, що повідомляють про зловживання, переслідування чи інші злочини”. (Однак ця функція наразі не працює).

Варто відзначити, що у своєму повідомленні в блозі, опублікованому минулого місяця, Garbo заявив, що не буде оприлюднювати звинувачення у зберіганні наркотиків, щоб зайняти “активну позицію щодо справедливості”. Garbo також не розкриває порушення правил дорожнього руху.

Перевірка Tinder не буде безкоштовною, але Match працює з Garbo, щоб з’ясувати, як встановити ціну, щоб вони були доступними для більшості користувачів. Незрозуміло, буде це функція а-ля-карт або прив’язана до рівня підписки на бренд. Команда розпочне тестування та розробку можливостей для Garbo на Tinder у найближчі місяці, і як тільки Garbo буде інтегровано в Tinder, інші американські бренди Match Group, які включають OkCupid, Hinge та Match, можуть сподіватися на розгортання цього опціоналу.

Інструмент Garbo ще не працює, тому ми не можемо перевірити його точність, але це може погіршити почуття анонімних людей у ​​додатку для знайомств, особливо в Tinder, який постійно розкриває особисті дані, такі як прізвище та повну біографію в профілях. Match не буде передавати дані своїх користувачів з Garbo, але користувачі зможуть виконати перевірку інформації про людину, з ким планують зустрітися за допомогою Tinder, як тільки вони отримають її прізвище або номер телефону. 

Джерело: Tinder, The Verge

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше:

Читати більше: