Tinder оголосив про нові можливості, які з’являться у найбільшому додатку знайомств Match Group, включаючи можливість додавання відео в профілі. Це показує, як індустрія Інтернет-знайомств готується до змін після пандемії коронавірусу.

Наразі користувачі Tinder можуть додавати лише певну кількість фотографій до свого профілю. Параметр відео дозволить їм поміняти відео на фото, щоб додати живий аспект.

Додатки для побачень, такі як Bumble і Match’s Hinge, змогли перейти до функцій відео, оскільки пандемія Covid-19 утримувала вдома мільйони користувачів і сприяла зростанню. 

Замість того, щоб повертатися лише до особистих побачень, користувачі вирішують продовжувати переходити до діджитал побачень, хоча й обмеження пандемії скасовуються. Це допомогло їм комфортніше додавати аудіо- та відеоелементи до того, що спочатку було лише зображенням. І компанії знайомств беруть до уваги.

″Зараз це трохи менше транзакційного середовища, коли люди хочуть краще пізнати людей практично до того, як домовляться про зустрічі в Інтернеті”, – сказав генеральний директор Tinder Джим Ланцон про зустрічі після Covid у ”TechCheck” CNBC. ″Це справді створює ситуацію, коли Tinder є цим знаковим брендом, але насправді може стати більше платформою та забезпечити досвід та всілякі інші способи пізнання людей”.

Tinder зазначив, що можливість додавати відео – це перший крок у його дорожній карті

Минулого тижня Match завершив придбання Hyperconnect, компанії з соціальних відкриттів та відеотехнологій, за 1,73 млрд доларів, що дозволить Match продовжити рух у соціальну сферу та відео. Виконавець матчу Гері Свідлер заявив на Інавгураційній конференції TMT Evercore на початку цього місяця, що придбання є важливим для майбутнього розвитку набору продуктів.

Відеопрофілі в Tinder

″Ми вважаємо, що Tinder може зробити більше завдяки своїй великій користувацькій базі, ніж просто гортати, поєднувати та спілкуватися”, – сказав Свідлер.

У вівторок Tinder також запустить нову соціальну функцію під назвою “Hot Takes”, яка дозволяє користувачам спілкуватися з кимось, перш ніж вони збігаються, і відчуває швидкі побачення. Пізніше цього літа він додасть у програму розділ ”Огляд”, який дозволить користувачам знаходити збіги за інтересами, діяльністю або типом вмісту.

Джерело: CNBС

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: