Заснований Cannes Lions у 2003 році як спосіб вшанування креативного маркетингу, що перевищує традиційні категорії, Titanium Lions став однією з найбільш затребуваних нагород у галузі.

Причина проста: Кожен інноваційний маркетолог прагне створити роботу настільки новаторською, що вона не може легко поміститися в жодному вікні.

Цьогорічні переможці Titanium Lions включають все: від потужної реклами про расову несправедливість до корпоративних обіцянок, спрямованих на зміну думки фермерів про органічні культури.

Ось перегляд цьогорічних переможців Titanium Lion з Канн 2021:

Гран-прі: Libresse/Bodyform | “Історії маток”

Агентство: AMV BBDO

Одна з найвідоміших кампаній цьогорічного Канського леву, “Історії маток”, призвела до бажаного Гран-прі Титану та ще трьох головних нагород. Отримавши Гран-прі у кіноремеслах, кіно та здоров’ї та здоров’ї, робота агентства AMV BBDO досягла рівня, якого досягло дуже мало кампаній (“Безстрашна дівчина”, одна з найвідоміших маркетингових зусиль минулого десятиліття, також виграла чотири Гран-прі, коли він з’явився на фестивалі 2017 року).

 

Удар від Dre | “Ти любиш мене”

Агентство: Translate

Надзвичайно потужний як у своїх візуальних матеріалах, так і в посланні, “Ти любиш мене” – це пронизливе відео, яке запитує, як Америка – і більшість країн світу – можуть полюбити вплив чорношкірої культури, і при цьому послідовно ставитись до чорношкірих з презирством та нерівністю. Згідно з тематичним дослідженням агентства, місце було переглянуто понад 500 мільйонів разів на цифрових платформах і викликало масове залучення знаменитостей, бренд-менеджерів та споживачів.

 

Diesel | “Насолоджуйтесь перед поверненням”

Агентство: Publicis Італія

Коли роздрібні продавці намагаються застосовувати сувору політику щодо чогось, наприклад, повернення, будь-яка короткострокова вигода часто компенсується тривалим розчаруванням клієнтів. Тож Diesel, бренд, який любить плавати проти хвилі своєї галузі, вирішив перевернути сценарій і насправді заохотити покупців носити його предмети одягу і все одно повертати їх для повернення грошей. Кампанія включала вечірку на Тижні моди, на якій для входу були потрібні прикріплені ярлики одягу, незалежно від марки. Згідно з тематичним дослідженням, ініціатива збільшила продажі на 24%, водночас зменшивши прибуток в Інтернеті на 14%.

 

Burger King | “Виклик Стівенедж”

Агентство: David

Додавши Титанового Лева до його вражаючого пробігу в Каннах цього року – включаючи відзнаки Гран-прі за напрямки Direct, Social and Influencer та досвід роботи з брендом – “Виклик Stevenage” Burger King від агентської мережі David знайшов розумний спосіб отримати логотип бренду на майках, які носять найбільші (і найдорожчі) зірки футболу.

Бренд спонсорував нижчу за рейтингом англійську команду під назвою Stevenage лише для того, щоб переконатись, що його логотип буде доданий до відеоігри EA FIFA 20. Потім Burger King закликав вболівальників грати командою в режимі кар’єри та набирати найкращих зірок для носіння набору.

 

Anheuser-Busch InBev | “Контракт на зміни”

Агентство: FCB Чикаго / Нью-Йорк

Інерція може бути однією з найскладніших перешкод, коли мова заходить про зміну великих галузей промисловості, які відіграють ключову роль у таких питаннях, як зміна клімату та стійкість. Без фінансового стимулу адаптуватися до екологічно безпечніших методів фермери спеціально не мають розкоші змінювати спосіб вирощування та збирання врожаю щороку.

Щоб допомогти переходу до вирощування більш органічних культур, марка органічного пива Michelob Ultra Gold запропонувала заплатити долар США американським фермерам, готовим зробити стрибок. Зокрема, бренд пообіцяв бути першим замовником кожного фермера через три роки, коли органічні культури, які зараз приймаються, будуть готові до збору врожаю.

 

Corona | “Матч віків”

Агентство: We Believers

Оскільки мексиканський футбол та продажі “Корони” зупинили Covid-19, агентство We Believers висунуло амбіційну ідею створити нову гру, яку зможуть насолоджуватися вболівальники: “Матч віків”, причому кожна вистава монтується разом із кадру протягом десятиліть відомих матчів. Для роботи потрібно, щоб 20 редакторів працювали безперервно протягом 45 днів, повідомило агентство, але результатом стала рекордна експозиція для “Корони” та потужний поштовх до збору коштів для благодійних спонсорських вкладень – в цифровій формі, відредагованих на старих кадрах – спрямованих на боротьбу з місцевими наслідками Covid 19.

 

Місто Чикаго | “Дошки змін”

Агентство: FCB Chicago

Коли фанерні дошки вкрили вітрини магазинів у Чикаго та багатьох інших американських містах на тлі широкомасштабних акцій протесту проти насильства в міліції в 2020 році, міська влада та агентство FCB побачили можливість надати імпровізованим фрескам друге життя. Дошки були перетворені в кабіни для реєстрації виборців та рекламу, що спрямовувала жителів до ресурсів для голосування. У місті спостерігалися рекордні реєстрації та рекордна явка.

Джерело: Adweek

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: