Американські спортсменки Сью Берд, Алекс Морган, Сімона Мануель та Хлоя Кім об’єдналися, щоб створити нову компанію, спрямовану на акцентування уваги на спортивних жінках та ЗМІ.

Назва медіа-комерційної компанії – TOGETHXR, орієнтована на молодь та молодих жінок тисячоліть.

За її словами Джессіки Робертсон, керівника контенту, чоловічий спорт домінує в ефірі, незважаючи на зростаючу кількість спортсменок.

“Парадокс полягає у тому, що висвітлення спортсменів прекрасної статі зменшилось, в той час як все більше дівчат і жінок займаються спортом”, – сказав ЛаВоа в електронному листі. “І зараз високопоставлені жінки-спортсмени, такі як ті, що працюють разом з TOGETHXR, беруть цю відсутність висвітлення у своєї праці і порушують існуючийшаблон висвітлення у ЗМІ, що принесло користь”.

За словами Джессіки Робертсон, багато найкращих історій були від спортсменок, але жіночий спорт отримує лише частину висвітлення, на відміну від чоловічих видів спорту. 

Компанія TOGETHXR управляється та фінансується Magnet Companies, холдинговою компанією, що підтримується приватним капіталом.

Робертсон заявила, що компанія буде створювати щоденний короткоформатний контент для Instagram, TikTok та інших соціальних мереж, а також оригінальний контент для свого каналу YouTube.

Компанія випустила трейлер першого документального серіалу “Fenom”, в якому висвітлюється 17-річна боксерка Шантель “Chicanita” Наварро.

За її словами, співзасновники будуть брати активну участь у компанії та мати проекти, які вони зацікавлені в розробці та розвитку  бренду – як виконавчі продюсери, креативні директори, а в деяких випадках і як талант.

“Вони дійсно допомагають нам продовжувати формувати бачення того, куди це може піти”, – сказала Робертсон.

Одна зі засновниць Сімона Мануель, яка виграла чотири медалі на Олімпійських іграх 2016 року і стала першою чорношкірою американкою, яка здобула індивідуальну золоту медаль у плаванні, поділилася своїм хвилюванням у Twitter.

“Я не можу дочекатися, щоб поділитися всім, що у нас є в запасі”, – написала вона. “Ще ніколи не було місця для жінок, які існували б так. Це проклятий час “.

Алекс Морган виступає за професійну жіночу футбольну команду “Орландо Прайд” і виграла два чемпіонати світу з футболу та золоту олімпійську медаль із жіночою збірною США з футболу: «Я пишаюся тим, що стала одним із чотирьох феноменальних співзасновників цієї марки. Ще ніколи не існувало такого місця для жінок. Нам стало нудно чекати, коли хтось збудує для нас якийсь простір, тож ми зробили це самі », – написала Морган у Twitter.

Бренд описує себе як  стиль життя, культури та спорту, що сподівається націлити свою увагу на молодшу жіночу аудиторію та їхні спротивні досягнення.

Джерело: Abc17news

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: