Якщо під час їжі справді прийшов апетит, респект кухарю та вашим рецепторам. Якщо ж відчуття голоду нагрянуло тоді, коли скролили сторінку якогось кафе в соцмережі, хвала контенту та його творцям! 

PRO Ідеї підготували добірку з 10-ти Insta-акаунтів популярних кафе та ресторанів у Києві з апетитними стравами, фотографіями, підписами. 

Attention! Перш ніж читати, рекомендуємо все-таки заморити черв’ячка. 

 

Хлебный — @khlebniy

Сторінка «Хлебного» в Instagram — це естетика мінімалізму та мінімалістична естетика. А ще тексти, які неможливо пропустити повз увагу, бо поселити млинці в Пасажі та спустити шоколадку булочку з гірки — справжнє літературне мистецтво. 

P.S. Якщо ви сидите на дієті, у жодному випадку не заходьте на сторінку кафе в соцмережах. Здається, навіть через екран пробивається звабливий аромат свіженького вафельного тортика. 

 

100 років тому вперед @100rokivtomuvpered 

Читаєш шапку профілю, а там — «Українська кухня без стереотипів». Гортаєш сторінку, а там — український інстаграм із якісними світлинами, крутими відосиками та Євгеном Клопотенком! Так-так, адже саме він є шеф-кухарем ресторану. 

100 років тому вперед — оригінальний столичний заклад, що популяризує національні традиції. Якщо раніше ви про нього не чули, якщо не бачили серед позицій меню шишок і бджіл, то обов’язково зіграйте в шоу «Інтуїція» на сторінці @100rokivtomuvpered в інстаграмі. Бо ж там що не страва, то загадка!

 

Honey — @honey_cafe

Зайти один раз на їхню сторінку в соцмережах і залипнути… справді, ніби медом намазано! Річ у тім, що фотографії в профілі @honey_cafe — ціле мистецтво. А на фотографіях — яскраві десерти — не менше мистецтво. 

Instagram столичної кондитерської майорить жовтизною. А чи це просто пряма асоціація з медом, чи майстерне застосування кольорового маркетингу, залишається здогадуватися. Відтінки жовтого здатні посилити апетит — не знали?

 

Milk Bar — @milkbarkyiv

Здається, акаунт Milk Bar в Instagram — це відкрита й дуже потужна пропаганда любові до солодкого. Підступну кампанію ведуть кулінари та фотограф. Головні інструменти озброєння: світло, пастельна палітра та полуничка. Так, вам не почулося. Схоже, у Milk Bar цілий культ цієї ягідки. 

Тому, якщо душа просить літа, тепла й солоденько-полуничного настрою, сторінка цього закладу зможе її потішити. 

 

Hum:Hum.Kyiv — @humhum.kyiv

Є в житті речі, від яких віє молодістю, — нічні прогулянки містом, музика на повну гучність через прочинені вікна авто, кола з трубочкою в скляній пляшці. А ще сторінка Hum:Hum в Instagram. Чи то яскрава кольорова гама так впливає, чи зовсім юні, безтурботні, повні натхнення та енергії люди на фото, чи тексти з розряду «read and relax». 

Не знаю, як у самій хумусії, але на її мережевій сторінці з перших хвилин почуваєшся ніби в колі давніх друзів. 

 

Моменти — @momenty.cafe

Мабуть, «Моменти» — це не просто назва сімейного кафе, а ще й ідеальний опис стратегії ведення сторінки в соцмережах. Бо ж близько половини всіх світлин — справді вихоплені моменти із життя відвідувачів. Інша половина присвячена стравам, звичайно! Стравам колоритним і доволі симпатичним. 

Ненаграні фотографії відвідувачів наскрізь просочують інстаграмну стрічку життям і справжністю. Яскраві знімки їжі додають акаунту апетитності. Ось такі справи. Тобто моменти! 

 

Kachorovska — @kachorovska_cafe

За нестачі вітаміну D в організмі потрібно швиденько вибиратися на сонечко, їсти гриби, сир та червону рибу. Якщо ж у вас дефіцит візуального натхнення, сміливо заходьте на сторінку «Kacharovska» в Instagram. 

Профіль цього кафе — суцільна естетика: м’які відтінки, як ніколи доречні мінімалістичні нотки, багато кави з пінкою, підрум’янена випічка (не повірите: хрустить крізь смартфон) та, схоже, обожнювані багатьма сирнички з грушею. Ну надто вже часто майорять у стрічці! 

 

Черноморка — @chernomorka_ua

Увага! Вхід лише для істинних поціновувачів риби, морепродуктів і синього кольору.

Коли надворі зимно, «Єгипти-Туреччини» поза реальними планами, але душа так проситься прогулятися сонячним узбережжям Чорного моря… і щоб гучне «Креветки, мідії, рапани» звідусіль, і щоб із ближнього кафе доносився звабливий аромат смаженого тунця, і щоб рибалки на пірсі… ось тоді можете відкривати сторінку «Чорноморки» в соцмережах і ловити справжню атмосферу. 

 

Star Burger — @starburgerua

Заради балансу. Увага! Вхід лише для істинних поціновувачів бургерів.

Звичайно, у меню це далеко не єдина позиція, однак саме бургер є головною зіркою сторінки закладу в Instagram. Та й, мабуть, ніщо, крім власне бургера, не буде більш влучною метафорою для опису їхнього профілю. Соковито? Так. Кольорово? Так. А ще приправлено оригінальністю та креативом. 

 

Жизнь Замечательных Людей — @zhizn.zamechatelnykh.lyudey

За законами світу, у «замечательных» людей має бути «замечательное» життя. А столичний заклад «ЖЗЛ», аби відповідати статусу, повинен створювати чудовий контент для своїх сторінок у соцмережах. І йому це вдається. 

Профіль ресторану в Instagram — це оригінальний мікс апетитних страв, цікавих особистостей, жартів, супергероїв. А ще песик є. Песик — класна контент-родзинка!

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: