10 цитат з кращих бізнес-книг для розвитку вашого бізнесу. Огляд книги “Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе” Джона Девіда Манна, Брендона Вебба.

1. Знати шлях і йти ним – дві дуже різні речі.

2. Пряме наведення – це стан інтенсивної зосередженності, в якому всі ваші ресурси спрямовані на єдиний намір, коли ваша увага настільки сфокусована на прицільній сітці (або ж у механічному прицілюванні – на мушці, розташованій на передній частині ствола, звідси й пряме наведення), що все решта розмивається і зникає.

3. Якби мені треба було обрати один-єдиний засадничий принцип успіху в бізнесі, я сформулював би його так: оберіть одну справу, зосередьтеся на ній і виконуйте її на абсолютній межі ваших можливостей.

4. Ваше завдання номер один: продовжуйте займатися своєю справою. Не випускайте ціль із поля зору. Залишайтеся зосередженими.

5. Ви не зможете дістатися вершини Евересту, якщо не уявите, що ви вже там.

6. Успішні менеджери і власники компаній тримають свій час і стосунки у металевому кейсі, адже вони є коштовними і недоторканними.

7. Коли хтось каже: “Так робиться” чи “Так має бути”, – не вірте їм. Загальноприйнята мудрість не завжди хибна, але вона завжди варта підозри.

8. Розвиньте звичку робити справи одразу. Не дозволяйте собі прокрастинувати.

9. Сильні лідери ніколи не попросять свою команду зробити те, чого вони не готові зробити самі. 

10. Якщо ви прагнете довершеності у своїх діях, вам потрібно оточити себе блискучим середовищем. А найважливіше середовище, напевно, складається з людей, з якими ви проводите час. 

“Приціл. Як приймати кращі рішення, коли весь світ проти тебе”, Джон Девід Манн, Брендон Вебб.
Yakaboo Publishing.
Переклад – Олександра Бойченко, Сергій Грицаєнко.
Київ, 2018.