Про те, як усе ледь не стало тортом, і чому thats beautiful.

Ми відібрали найактуальніші тренди креативних комунікацій, щоб показати, як одна ідея може просувати абсолютно різні бренди.

Підморгування

Будь-який бренд хоче максимально “подружитись” з аудиторією, щоб викликати довіру. Цікава ідея робити це через підморгування. Завдяки такому дружньому жесту, рекламний матеріал сприймається легко та з гумором.

І, звичайно, підморгування імплементує тренд на інтерактивність реклами – сьогодні статика вже не працює, реклама має мигати, блимати, бути гіфкою чи відео.

 

Реклама жувальної гумки “Dirol”

Глядачу здається, що хлопець з банера — друг, який пропонує поділитися жуйкою. На фоні яскравих кольорів та жуйки величезних розмірів такий товариський знак дарує посмішку. 

 

Фокстрот

Вже давно на інтернет ввірвалась відома рекламна кампанія  “Фокстрот” з лисичкою в головній ролі. Її мелодійність змусить підспівувати кожного, а сама дружня лисичка підморгує своєму глядачеві.  

Елегатно минаючи тему політичної реклами, все ж згадаємо, що кандидат на посаду мера Києва, Верещук Ірина, підморгує на величезних зовнішніх діджитал-банерах. Статичний портрет політика насправді є гіфкою, яка несподівано підморгує, чим і привертає увагу перехожих. 

 

Everything Is Cake

Тепер торти – не тільки смаколики, а й потужний маркетинговий хід.

Джерело: adweek.com

 

Adidas

Всесвітньо відомий бренд Adidas створив набір реалістичних тортів, які повністю відтворюють зовнішній вигляд кросівок Adidas Originals ZX 2K Boost, для рекламної кампанії важливого розпродажу лімітованих кросівок минулого місяця в Лондоні. 

 

Це гучний тренд зараз. У соціальних мережах з’являються торти-копії абсолютно різних речей, викликаючи в аудиторії нерозуміння, що із зображеного торт, а що реальна річ, таким чином привертаючи увагу до своїх брендів та товарів.  

І бренди, і кондитери швидко підхопили тренд та почали виготовляти торти у формі абсолютно всього.

@danbanbam

Cake: The Movie. Coming this Fall. ##cake ##serve ##VibeZone ##movie

♬ original sound – Daniel Spencer

Покажемо вам роботи дуже популярної кондитерки, яка тішила усіх своїми реалістичними тортошедеврами —  це турецька майстриня Туба Гекіль (відкрити її профіль)

За її шедеврами слідкують вже понад 200 000 підписників. 

 

 

Джерело: instagram.com/redrosecake_tubageckil

 

https://www.instagram.com/p/CEkEQFTF69E/?utm_source=ig_web_copy_link

 

Thats beautiful

У мережі все більшої популярності набирають профілі “in Ukraine we dont say” в Інстаграмі та Твіттері, в яких гумористично порівнюються вислови англійською та українською мовами, але через призму українського колориту. 

Цікаво, що їх сторінки в мережах з’явилися 24 серпня цього року і за досить короткий період їх меми вже стали вірусними. Один тільки Інстаграм налічує понад 97 тисяч підписників. Це потужний приклад сили вірусного контенту. 

Стежте за Pro Ідеї. Головні новини маркетингу, щоб не пропустити цікаві тренди та бути в курсі усіх цікавинок комунікацій. 

Послуги PRO Ідеї

Послуги PRO Ідеї

Підпишіться на PRO Ідеї в Instagram!
instagram.com/proidei_com

Читати більше: