Американський журнал VMSD (Visual Merchandising and Store Design) визнав новорічні вітрини київського ЦУМу «Фабрика подарунків» найкращим проєктом оформлення вітрин “Best in Show” у 2020 році.

“Ми пишаємся досягненнями креативної команди універмагу і раді поділитися свіжими новинами. Проект оформлення Новорічних вітрин ЦУМ «Фабрика Подарунків» був визнаний кращим проектом року за версією американського журналу VMSD (Visual Merchandising and Store Design), отримав номінацію Гран-прі (Best in Show) на 49-му міжнародному візуальному конкурсі – VMSD’s 2020 International Visual Competition.

Команда ЦУМ запрошена в США на міжнародну конференцію International Retail Design Conference (IRDC) – головна освітня подія для дизайнерів роздрібної торгівлі. Слідкуйте за нашими новинами, все найцікавіше попереду!”

 

Проєкт-переможець – новорічні вітрини ЦУМ “Фабрика подарунків”  

 

Коментар журі конкурсу

Джерело: www.vmsd.com/content/spellbound

Американський журнал VMSD: “Святкові вікна зачаровують людей будь-якого віку та різних верств життя, залучаючи їх у магазини під час бажаних зимових святкових торгових місяців. Візуальний конкурс VMSD висвітлює проєкти обмеженого терміну тривалості – від загальнодоступних кампаній до мерчандайзингу одягу. На сьогоднішній день на 26-му році інснування конкурсу вітрини-вікна та тимчасові роздрібні роздрібні середовища були пріоритетним напрямком вивчення, і цьогорічна номінація Best in Show свідчить про важливе значення вітрин як для роздрібних продавців, так і для покупців.

Однак не всі вітрини бувають однаковими. Візьмемо для прикладу “Фабрику подарунків”, нашого переможця номінації “Best in Show” Міжнародного візуального конкурсу 2020 року.

Кожне індивідуальне відображення у святкових вікнах TSUM Київ (Київ, Україна) у 2019 році відповідало фабричній темі, демонструючи дизайни, названі дизайнерською майстернею, лабораторією, ріжучим комплексом, лакофарбовим магазином, складальним цехом та складом, а також ще була одна вітрина, де був розміщений механізований конвеєр.

Дизайнери сподівалися створити вікна з різдвяним відчуттям, не йдучи «традиційним» маршрутом за кольором чи темою. Про це свідчить вікно Paint Shop, яке, здається, має на полиці ряди пляшок, посилене оптичними ілюзіями: дизайнерська команда використовувала обертові механізми для створення руху, а також неонове освітлення та ламові лампи. Кінцевий результат – потрійний вінтаж-момент.

Подорож починається у вікні дизайнерської майстерні, де на сніговій кулі розміщена мініатюрна версія фасаду універмагу. У вікні “Лабораторія” “вчені” працюють з хімічними речовинами (тобто блиском порошком і кристалами), щоб створити ідеальний подарунок. Наступне вікно “Комплект різання” має вечірні сукні на стилізованій каруселі. Далі йде вищезгаданий магазин лакофарбових виробів, а після – вікно складального магазину, яке включає механізованих помічників, що захоплюють різні компоненти. Конвеєр у вікні №6 веде до остаточного вікна “Складу”, яке використовує дзеркало нескінченності для створення ілюзії нескінченної глибини.

«Вікна були справжнім магнітом для очей. У дизайні ми використовували багато різних типів освітлювальних та світловідбиваючих текстур », – каже Христина Юра, старший фахівець креативного відділу ЦУМ Київ та учасник номінації дванадцятки найкращих дизайнерів – VMSD 2020 Dozen. “На мою думку, головне призначення вітрин зараз – продемонструвати концепцію бренду, його напрямок та стратегію … це канал для спілкування з клієнтом, а не просто презентація товару”.

Судді були в захваті від переможця шоу “Найкраще в шоу”, зазначивши, що вікна емоційного реагування викликають ефективні способи зв’язку торговців з клієнтами. “Роздрібна торгівля переживає важкий час”, – каже суддя з візуальної конкуренції 2020 року Майкл Бріндлі, “Big Red Rooster”. “Ми повинні пам’ятати, що вітрини мають розповідати історії та будувати емоційний зв’язок з перехожими”.

Редакція PRO Ідеї. Головні новини маркетингу вітає маркетинговий та креативний відділи ЦУМ Київ з перемогою та бажає натхнення для нових сенсаційних проривів в Україні та за її межами. 

 

Джерело: tsum.ua, vmsd.com

Читати більше: