Twitch стає останнім додатком для трансляції в прямому ефірі, який приєднується до Billion Dollar Club на мобільних пристроях — завдяки економіці творців у дії. 

Найбільші ринки, які сприяють витратам протягом усього життя, включають США, Великобританію, Німеччину, Канаду, Францію, Австралію, Південну Корею, Італію, Мексику та Іспанію відповідно. 

2021 рік став видатним роком для Twitch, зокрема — він вперше потрапив до 10 найкращих неігрових додатків за щорічними глобальними споживчими витратами, піднявшись на 2 позиції з 2020 року до 9 місця.

Спочатку Twitch здобув популярність серед геймерів. Проте протягом останніх 3 років Twitch відчув феноменальне зростання в усіх категоріях, крім ігор, оскільки все більше споживачів, ніж будь-коли раніше, звертаються до Twitch для автентичного з’єднання в реальному часі через пряму трансляцію.

«Основні компоненти, з яких складається Twitch — пряма трансляція, взаємодія в реальному часі та потужне відчуття спільноти — сприяли нашому успіху протягом останнього десятиліття. Ми першими започаткували прямі трансляції в ігровій спільноті, створюючи свій досвід, створюючи захоплюючі враження та тепер наш контент охоплює ігри, розваги, спорт, музику тощо»,— Даг Скотт, директор з маркетингу, Twitch.

Економіка творців сприяє зростанню споживчих витрат, оскільки глядачі «донатять» своїм улюбленим стримерам в Twitch

Споживчі витрати визначаються покупками в додатку, пов’язаними з «подаруванням» (донатами) творцям контенту під час прямих трансляцій.

На Twitch «Bits» — це віртуальний товар, який дає глядачам можливість «підбадьоритися» та фінансово підтримувати стримерів, а «підписки» (щомісячні підписки на канали) дають глядачам доступ до ексклюзивних переваг від своїх улюблених творців, таких як користувацькі емоції (користувацькі Twitch- конкретні смайли) та значки передплатників. Це схожа тактика, яку використовують інші сервіси прямої трансляції. Як правило, творці контенту можуть обмінювати валюту в програмі на кошти, виплачені їм. Творцям заохочується висловлювати відгуки обдаровуваним, що створює петлю позитивного зворотного зв’язку.

Згідно зі звітом State of Mobile 2022, глобальні споживчі витрати на 25 найкращих додатків для прямої трансляції зросли на 57% у порівнянні з роком у 2021 році через збільшення використання. За той же період часу, витрачений у світі, виріс на 40%. Споживачі жадають потокового контенту в прямому ефірі і відкривають свій гаманець, щоб «подарувати» своїм улюбленим стримерам — крок, спрямований на компенсацію за вміст, який вони створюють.

Пряма трансляція – це остання еволюція ландшафту соціальних медіа та є важливою рушійною силою зростання мобільної економіки в цілому.

 

Зробивши 22 мільйони нових завантажень у першому кварталі 2021 року, кількість активних користувачів Twitch у всьому світі зросла на 69% з березня 2020 року по березень 2021 року. 

Джерело: App Annie

Підпишіться на наш профіль в Тікток: Маркетинг для всіх

@proidei.com SMM-маркетологи. Продовження🔥 #smmукраина #маркетинг #бізнес #instagram #лайфхаки ♬ FUTURE HOUSE – Sergey Wednesday

Послуги PRO Ідеї