Згідно зі звітом про прибутки, загальний дохід Twitter у третьому кварталі зріс на 37% у порівнянні з минулим роком до 1,28 мільярда доларів. Дохід соціальної платформи від реклами зріс на 41% р/р до 1,14 мільярда доларів.

Хоча дохід від реклами за рік уповільнився порівняно з другим кварталом, керівники посилалися на «скромний» вплив недавніх змін Apple у відстеження, припускаючи, що компанія залишається відносно неушкодженою по відношенню до інших платформ соціальних мереж, згідно з її звітом про прибутки. Керівники пояснюють значну залежність від альтернативи Apple SKAdNetwork для чистого переходу. Зростання реклами в цьому кварталі порівняно з попереднім роком було найвищим у третьому кварталі Twitter за останні три роки.

Прибутки також дають більше інформації про майбутній продаж мобільної рекламної мережі MoPub AppLovin, а саме, що прогнозована загальна втрата доходу складе від 200 до 250 мільйонів доларів після закриття угоди, яке, як очікується, відбудеться в першому кварталі 2022 року.

Twitter зосереджує свою увагу на своїх можливостях для покупок, а також на монетизації продуктів для творців, включаючи поради, Super Follows і Ticketed Spaces — усі вони були запущені в цьому кварталі.

Успіх зараз

Хоча ще зарано прогнозувати довгострокові наслідки прозорості відстеження додатків (ATT) від Apple на соціальних платформах, Twitter у короткостроковій перспективі, схоже, уникнув значного впливу. Вплив на прибуток був «меншим, ніж очікувалося», і компанія включила поточні скромні очікування у свої інструкції за четвертий квартал, згідно з листом до акціонерів.

Покладання компанії на SKAdNetwork, або SKAN, частково відповідає за пом’якшення удару, сказав фінансовий директор Нед Сігал під час розмови. SKAN збільшив на 30% кількість клієнтів iOS, яким Twitter зміг показувати свою рекламу, про що компанія потім повідомляла рекламодавцям через анонімну зведену основу.

«Просто є багато сигналів, як від показу реклами людям, так і від звітів, а також від того, як кампанії в Твіттері історично працювали, де нам було куди вдосконалюватися», – сказав Сігал.

Досвід Twitter із SKAN виявився кращим, ніж у інших компаній соціальних мереж, включаючи Snap, яка не досягла своїх цілей за третій квартал на 3 мільйони доларів, згідно зі звітом про прибутки на початку цього тижня. За словами CBO Джеремі Гормана, фреймворк був ненадійним рішенням для вимірювання порівняно з іншими альтернативами першої та третьої сторони, який також висловив розчарування навколо «фіксованих визначень Apple успіху рекламодавців».

Що стосується майбутнього продажу MoPub, Twitter не очікує відшкодувати втрату доходів і сказав, що йому знадобиться час, перш ніж його зміщення фокусу на монетизацію своїх ЗМІ дасть результати. Тим не менш, компанія не внесла жодних змін до своєї мети отримати щонайменше 7,5 мільярдів доларів річного доходу в 2023 році.

Монетизація сприяла останнім розробкам додатка, в основному у вигляді нових платформ, які потенційно можуть залучити творців. Tips дозволяє користувачам оплачувати свої улюблені облікові записи безпосередньо через свої профілі, а тепер включає біткойн як спосіб оплати. Super Follows — це ще один спосіб для користувачів висловити свою прихильність до творців, а Ticketed Spaces встановлює плату за аудіорозмови в реальному часі в додатку.

Покупки також продовжують бути в центрі уваги компанії. На початку кварталу було оголошено ряд великих брендів як пілотних партнерів, і оскільки Twitter прагне створити платформу для бізнесу будь-якого розміру, він зосереджений на оптимізації процесу перегляду та придбання.

«Тепер у нас є бізнес-профілі, щоб відрізняти компанії від вашого облікового запису та ваших в Twitter», — сказав генеральний директор Джек Дорсі у частині запитань і відповідей під час розмови про прибутки. «Ми також зробимо це, щоб ви могли купувати продукт прямо з цих профілів. Тож слідкуйте за оновленнями».

Джерело: Marketing Dive

 

Лайфхаки для маркетологів в Україні: 

@proidei.com

Q/A: Що запитуватиу діджитал-маркетолога на співбесіді ❓

♬ original sound – Маркетинг для всіх

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.