Twitter запустив функцію Super Follows-функцію, яка дозволяє вибраним користувачам стягувати з інших плату за доступ до контенту, призначеного лише для передплатників.

Ця нова функція дозволить користувачам з найбільшою кількістю підписок компанії нарешті отримувати дохід від своїх підписників, але доступ до Super Follows (“Суперпідписок”) обмежений.

Тільки користувачі, які мають принаймні 10 000 підписників, матимуть право на функцію Суперпідписок. Користувачам також має бути 18 років, вони мають проживати у США і вони твітили більше 25 разів за останні 30 днів.

 

Як це працює застосовувати

Усім, хто відповідає вимогам, подати заявку буде легко.

Для цього потрібно відкрити програму Twitter і відкрити меню. Внизу цього меню ви побачите ”Монетизація”. Торкніться цього, а потім натисніть «Суперпідписки». Ви потрапите на екран, де пояснюється, як працює Super Follows і скільки ви можете заробити, монетизувавши свій обліковий запис Twitter.

Наприклад, автор огляду з CNBC міг би заробляти майже 900 доларів на місяць з Twitter, якби оцінив свої Суперподписки в 4,99 доларів на місяць і 2% з його майже 13 000 підписників підписалися, повідомляє Twitter. (Це чисто гіпотетично, оскільки CNBC не дозволяє журналістам заробляти гроші таким чином.)

 
 
Якщо натиснути «Перевірити право» у нижній частині екрана, ви потрапите на екран, на якому буде показано, чи відповідаєте ви вимогам. Якщо так, ви можете натиснути кнопку «Застосувати».
 
 
Twitter попросить підтвердити, що вам виповнилося 18 років, а також попросить вас заповнити свій профіль та увімкнути двофакторну автентифікацію для свого облікового запису.

Після цього Twitter запитає вас, яку категорію контенту ви будете робити, наприклад, мистецтво, комедію чи ігри. Він також запитає вас, на яких інших платформах ви перебуваєте, включаючи Twitch, Facebook та OnlyFans.

Нарешті, програма попросить вас описати, як ви плануєте використовувати Super Follows. Кандидати також можуть заповнити опис себе ”Про вас” та вказати їхню стать та етнічну приналежність, хоча це не обов’язково. Після заповнення користувачі натискають ”Надіслати заявку”.

Після застосування

Незрозуміло, як довго користувачі повинні чекати, щоб їх прийняли після того, як вони подадуть свою заявку, але у своєму оголошенні Twitter сказав, що користувачі, які подають заявку на Super Follows, приєднаються до списку очікування.

Користувачі, чиї заявки будуть прийняті, зможуть встановити ціну передплати як 2,99, 4,99 або 9,99 доларів.

Після того, як у вас є обліковий запис Super Follows, ви зможете позначити кожен твіт як для постійних підписників, так і лише для платників:

 
 
Ваші підписники зможуть зареєструватися, натиснувши фіолетову піктограму з людиною та зірочкою поруч із кнопкою ”стежити” у вашому профілі.

Це воно! Тепер перша частина користувачів нарешті зможе трохи заробити на своїй звичці перебувати в Twitter.

Джерело: CNBC

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: