Під час нещодавнього попереднього попереднього перегляду майбутніх інструментів та функцій Twitter, Twitter продемонстрував свої початкові плани щодо нових варіантів «Super Follow» та підказок, які нададуть користувачам Twitter можливості безпосередньо монетизувати свою присутність, пропонуючи заблокований ексклюзивний вміст учасникам, які платять.

І схоже, що Twitter зараз закривається на наступному етапі проєкту, а суперзірка зворотного інжинірингу Джейн Маньчун Вонг розкриває ці нові макети профілів, включаючи обидва нові варіанти, у фоновому коді програми.

Twitter супер слідкуйте за макетами

Як ви можете бачити тут, у цих нових форматах користувачі Twitter можуть в кінцевому підсумку мати можливість додавати:

•  Кнопку “Чайові” для прийому пожертв шанувальників / послідовників безпосередньо у їхньому профілі;

•  Додатковий параметр “Super Follow” поряд із запитом “Follow” (піктограма “+” на першому зображенні);

•  Нова кнопку “Super Follow”, як видно на прев’ю, помітно видно, і вона замінила кнопку “Follow” для тих, хто вже підписався (люди зможуть скасувати підписку, натиснувши значок профілю / галочки поруч із кнопкою “Super Follow”).

Twitter все ще працює над деталями, з декількома варіаціями тестування, але, схоже, незабаром користувачі матимуть кілька нових додаткових кнопок, які можна додати до своїх профілів, якщо вони хочуть спробувати монетизувати свої Twitter.

Як уже зазначалося, Twitter вперше повідомив про свої плани щодо майбутньої опції “Super Follow” на своєму Дні аналітика в лютому, де він також окреслив низку способів, за допомогою яких користувачі Twitter зможуть стимулювати підписників, які платять, різними додатковими опціями.

Параметри Twitter Super Follow

Ідея полягає в тому, що, надаючи користувачам способи монетизувати свою аудиторію в Twitter, це може допомогти Twitter постійно підтримувати своїх топ-користувачів, які частіше роблять твіти, водночас стимулюючи їх більше залежати від програми.

Це в ідеалі допомогло б Twitter збільшити загальний час, витрачений на програму, підтримуючи її активніші голоси активнішими, тоді як нові інструменти електронної комерції та розсилки, серед інших функцій, також допомогли б розширити використання Twitter та розширити його функціональність.

Це також пов’язано з великими планами Twitter щодо ділових взаємодій, які на цьому тижні просунулися трохи далі завдяки пробному тестуванню ділових профілів  у додатку.

Варіанти бізнес-профілю Twitter

Як ви можете бачити тут, окрім інформаційних панелей для бізнесу, які надаватимуть контактні дані та вказівки щодо фізичних магазинів, у бізнес-профілях також, ймовірно, будуть опції списку товарів, галереї зображень тощо. 

Поєднайте ці інструменти з аудіо-кімнатами, спільнотами для закритих дискусій та новими обмеженнями аудиторії щодо твітів, і ви побачите, як будується новий етап Twitter для більш закритих, ексклюзивних інструментів контенту, що полегшить його закриті підписки та забезпечить цілий новий діапазон варіантів для тих, хто хоче заснувати свою програму спільноти та процес монетизації спільноти в додатку.

Ефективна монетизація аудиторії останнім часом стала більшим акцентом для всіх платформ. З кожним додатком, який змагається за увагу у 2021, і з обмеженою кількістю справжніх талантів, за які люди заплатять, щоб налаштуватися, зараз гонка надає найкращий дім для творців, де вони можуть заробляти реальні гроші завдяки своїм зусиллям в Інтернеті.

Справді, Snapchat цього тижня повідомив, що бачить хороші результати від свого клону TikTok “Spotlight”, який, ймовірно, пов’язаний із тим, що Snapchat пропонує великі грошові стимули для найкращих кліпів Spotlight, намагаючись вкрасти творців подалі від TikTok – або на принаймні, не дозволяти власним найкращим творцям переходити натомість на TikTok. Тим часом TikTok має власний “Фонд творців”, щоб стимулювати його голоси, що зростають, в той час, як Instagram і YouTube надають цінні стимули через встановлені програми монетизації на основі своїх експансивних рекламних мереж. 

Незважаючи на це, материнська компанія Instagram Facebook також вивчає питання підписки на платну розсилку та розширення процесу пожертвувань Facebook Stars  на більше елементів платформи, а також додає рекламу в Instagram Reels – власний клон TikTok –  та рекламу наклейок Stories для подальшого створення варіантів монетизації. LinkedIn також вивчає програми заохочення для своїх найгучніших голосів.  

Боротьба за лідерів думок платформ

Забезпечення активності ваших найпопулярніших творців контенту є ключовим фактором для підтримання аудиторії та побудови стійкої екосистеми вмісту, і зараз конкуренція по-справжньому нагрівається, оскільки кожна платформа намагається надати більше інструментів, щоб допомогти своїм найкращим користувачам заробляти реальні гроші, просто будучи активними та присутніми.

Це гарна новина для творців, але в кінцевому підсумку це може бути проблематично для платформ – особливо, якщо більші гравці вирішать підняти ставки й забезпечать фінансові стимули більше, ніж можуть запропонувати менші гравці.

Наприклад, Snapchat, як зазначалося, наразі виплачує 1 мільйон доларів на день за найкращий контент Spotlight – процес, який, принаймні наразі, здається дещо стійким, оскільки він продовжує стимулювати використання, а отже, і зростання рекламодавців. Але що, якби Facebook запропонував 2 мільйони доларів за контент Stories чи натомість найкращі Reels? Що, якби він запропонував 5 мільйонів доларів?

Ви можете бачити, як цей тип ескалації буде працювати на користь більших гравців, які мають більше ресурсів, які теоретично можуть вивести суперників з-під води за допомогою більш вигідних пропозицій у цьому відношенні.

На цей момент найбільші платформи зосереджуються на вдосконаленні своїх існуючих рекламних екосистем, що є більш стійким, довгостроковим шляхом. Але якщо такі програми, як Spotlight, продовжуватимуть працювати, а гонка зводиться до стимулів, це не буде працювати на користь менших додатків.  

Це пейзаж, до якого Twitter зараз вдається за допомогою своїх інструментів для створення, і хоча він прагне створити безліч варіантів, які можна сукупно додати до своїх моделей платних підписок, йому також потрібно зважити переваги кожного процесу, оскільки він прагне встановити найкращий шлях уперед та найкращі пропозиції для зірок платформи.

Це цікавий час, коли буде розгорнуто цілий ряд нових опцій, а також він буде повен успіхів і невдач як серед платформ, так і серед творців у міру їх розвитку.

Джерело: Social Media Today

Дивіться новий випуск найяскравіших новин маркетингу

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: