Інформаційний бізнес-портал PRO Ідеї. Головні новини маркетингу запитав в українців назвати найяскравіші ролики, що з’явилися на екранах нещодавно та засіли в голові. Яка реклама ввійшла в ТОП-5 за згадуваннями, дивіться в статті. 

Із кожним роком готовність людей дивитися рекламу потрошку зростає. Що це: примирення, прийняття реалій ринку чи заслуга новітнього маркетингу? У підвищенні рівня креативності реклами сумнівів немає. Запам’ятовуваність — хороший пост-критерій для її оцінки. 

 

Ода юності від Rozetka

«Коли тобі 16, можна все!» — прозвучав на всю країну по-підлітковому сміливий і по-дорослому ностальгійний девіз Rozetka. До Дня народження інтернет-супермаркет випустив 10-секундний рекламний ролик, що запам’ятався якраз завдяки короткості, традиційній мелодії та влучній фразі про 16-річних. 

«Happy Birthday to you» насвистує символічний образ Rozetka зелений смайлик. А на початку відео в кадрі з’являється білий капелюшок. Уважні глядачі можуть здогадатися, що за ним ховається Катя Осадча — зірка останніх рекламних роликів магазину. 

 

Їсть Потап — усі їдять

Пам’ятаєте маркетинговий кейс ОЛХ, коли Потап поставав у різних образах, жіночих зокрема, та ситуативно пояснював, як зручно купувати товари й послуги на сервісі? 

Схоже, компанія Limo вирішила запозичити фішку й запросила знятися в ролику… знову Потапа! І в кого б він не перевтілювався — хоч у виховательку, хоч у режисера — меседж залишається єдиним: «Лімо їмо!»

 

Кредит і ніякого стресу

Райффайзен Банк для реклами кредитної пропозиції вирішив узяти на підмогу бешкетливого песика. «Ногопідтанцьовувальна» мелодія, домашня атмосфера, мила тваринка та, схоже, знайома багатьом ситуація, коли улюбленці псують речі. 

«Жодного стресу! Усе можна вирішити швидко та безболісно», — на підсвідомому рівні вихоплюють сигнал глядачі, коли жінка отримує кредит, а песик на горіхи не отримує.

 

Об’єднані футболом та Епіцентром 

Беззаперечна ТОП-тема останніх тижнів — футбол. Хто не дивився, той точно щось чув і бачив. Важко, наприклад, не запримітити натовпи вболівальників та ізолюватися від інформаційного середовища. 

Епіцентр став титульним партнером Національної збірної україни з футболу: організував фан-зону для спільного перегляду матчів, випустив документальний фільм про збірну. І як же без реклами? Півхвилинний ролик побудований на ідеї єдності, духові підтримки. Що й казати, якщо навіть манекени в ньому — затяті вболівальники!

 

Кажуть, ви це любите

В описі до відео так і написано: «Нам в Comfy є що розказати… Але ви не любите рекламу, тому ми зробили те, що ви любите». 

Цікаво, яка ставка була найвищою, коли компанія розгадувала смаки авдиторії. Музика? Танці? Гурт симпатичних чоловіків? Стиль? Це залишається загадкою. Але лайтова й дуже вірусна фраза «Намбееер вааан!» у голові засідає. Тому attention: є ймовірність після перегляду реклами наспівувати слова цілий день. 

Спілкувалася Юлія Андряник. 

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.