За інсайдерською інформацією, компанія зіткнулася з небезпечною ситуацією в бізнесі, і тому вимушено вводить жорстку систему оцінювання водіїв. 

Прості умови долучення до платформи водіїв та можливість виходити на маршрут, коли зручніше для життя,  спричинили години перебоїв для Uber.

Середньостатистичний водій Uber в Києві не хоче працювати рано-вранці, в час пікових заторів та в нічний час. Через відсутність достатньої кількості водіїв на маршрутах у найбільш інтенсивний час попиту, програма платформи таксі пропонує клієнтам завищені ціни, і тим самим втрачає їх лояльність. Клієнти голосують гаманцем та обирають конкурентів.

Щоб побороти цю проблему, Uber вводить нову систему оцінок для водіїв, яка буде прямо впливати на їх дохід. Всередині платформи водіям буде присвоюватися рейтинг, який залежатиме від оцінок клієнтів та часу виконання замовлення. Водії, котрі працюватимуть в пікові години попиту і вночі та надаватимуть сервіс високої якості, зароблятимуть значно більше, аніж їх менш активні та старанні колеги.  

Що це означає для маркетологів? 

Будь-який бізнес вимагає постійного грунтовного аналізу ринку та конкурентів.

Автоматизація процесів поліпшує сервіс, але вона вимагає постійного удосконалення та адаптації до запиту ринку.

Кінцевий отримувач сервісу є визначальним фактором успіху чи поразки бізнесу. 

 

 

Підписуйтеся на наш Telegram-канал: https://t.me/proideicom
Просувайтеся в кар’єрі з нами: Події для маркетологів в Україні: Календар


Читати більше: Чат-бот без факапів: вчимось на чужих помилках. Кейс Grill do Brasil
Читати більше: Біла картка від monobank