Uber Ads наймає ветерана індустрії, доктора Марка Гретера з Amazon Advertising.

Uber призначила доктора Марка Гретера генеральним менеджером Uber Ads, що є ще одним прикладом загальноприйнятих назв поза традиційною медіасутичкою, що ще більше посилює конкуренцію за бюджети рекламодавців.

Напередодні цього тижня Гретер оприлюднив своє призначення через LinkedIn, де, за його словами, його нова роль включатиме розробку наступного етапу рекламної стратегії сервісу.

“Створюючи сильні пропозиції, Uber може допомогти продавцям, брендам та іншим рекламодавцям охопити свою дуже залучену базу користувачів у рамках Мобільності та Доставки на 32 ринках”, – йдеться  у дописі.

 

Нові кроки для Uber

Спостерігачам сектору рекламних технологій на ринку не знадобиться ознайомлення з доктором Гретером, враховуючи його статус одного з архітекторів Xaxis – можливо, найвідомішого торгового бюро агентства на Медісон Авеню, де він працював головним операційним директором на початку 2010-х років.

Зовсім нещодавно Гретер був директором Amazon Advertising, роль на яку він взяв після того, як гігант електронної комерції придбав рекламний сервер у компанії Sizmek, де він був генеральним директором після подання заяви про банкрутство у 2019 році.

Вперше розкривши свої наміри конкурувати в рекламному секторі наприкінці 2019 року, Uber почав пропонувати такі можливості у своєму додатку для доставки продуктів харчування, і з тих пір він розширив сферу обслуговування рекламних платформ.

Минулого місяця повідомлялося, що Uber також почав розміщувати медійну рекламу у своєму основному додатку, де повідомлялося, що його медіа-бізнес працює за 300 мільйонів доларів на рік.

Розробка знаменує собою ще одну платформу поза межами традиційного простору власників медіа, яка подвоїла б своє входження в рекламну гру.

Джерело: Adweek

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.