Нова рекламна комунікація Uber Eats про битву двох ікон кінофільмів. 

Марк Хемілл виступає проти Патріка Стюарта в новому рекламному ролику для Uber Eats “Tonight I’ll Be Eating” (переклад з англ. — сьогодні вночі я буду їсти).

Запуск роликів “Tonight I’m Be Eating” у США та Канаді є наслідком її глибокого успіху в Австралії, Тайвані та Японії. Нещодавня ітерація “Tonight I Will Be Eating” із участю світової суперзірки Кім Кардашьян-Вест та відомого австралійського персонажа Шарон Стрезлекі з “Кет енд Кім” була гучно відзначена та отримала нагороди з усього світу. Special Group Australia (креативна агенція) та Uber Eats були визнані в усьому світі своєю роботою, включаючи D&AD, Cannes Lions, Spikes Asia, LIA, AWARD Awards та Campaign Brief. Завдяки рекламній кампанії Uber Eats “Australian Open Ambush” креативна агенція Special Group Australia також стала найбільш нагородженою австралійською агенцією на минулорічних Cannes Lions.

Щоб розпочати кампанію в США та Канаді, Special Group Australia створила демонстрацію двох ікон кінофільмів, втілюючи одну з найтриваліших культурних дискусій усіх часів — яка улюблена франшиза краще. Пара в ролику навіть бореться за те, як сказати помідор.

У серії з двох 15-секундних роликів Марк Хемілл і Патрік Стюарт змагаються один проти одного за кращу їжу Uber Eats, водночас намагаючись перемогти один одного на Air Hockey та Connect Four.

Ці рекламні ролики продовжують брендову серію роликів “Tonight I’ll Be Eating“. 

За інформацією CNN, з моменту пандемії служба доставки їжі Uber Eats в США та Канаді зросла більше, ніж компанія Uber, що займається перевезеннями.

В Україні цей проект Uber закрили 3 червня. Зараз в Україні функціонують Uber та Uber Shuttle, які керуються центральним офісом корпорації у Варшаві (Польща). 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: