У розпал коронавірусної кризи Організація Об’єднаних Націй направила терміновий заклик творчій спільноті використовувати свою колективну силу, щоб допомогти зупинити розповсюдження коронавірусу. 

У самий розпал кризи минулого року Організація Об’єднаних Націй (ООН) виступила з відкритим брифом, закликаючи творче співтовариство створити привабливі рекламні активності, які могли б перетворити повідомлення про охорону здоров’я на щось зрозуміле для кожного.

Роблячи це, вона також розробила ідеальну модель для своєї боротьби. Центр – це створена користувачем комунікаційна машина, що працює на творчій благодійності та має можливість спілкуватися з людьми всіх мов, культур, етнічних груп та віку. Загалом до центру надійшло 17 000 робіт зі 143 країн 20 різними мовами.

Для демократизації творчості платформа краудсорсингу була відкрита для загального використання будь-ким, без огляду на рівень професійності чи досвіду – від невідомого студента графічного дизайну до досвідченого креативного директора.

Хоча самі роботи була створені користувачами, їх видали під егідою Організації Об’єднаних Націй, що додало проєкту безумовного авторитету. 

 “Організація Об’єднаних Націй має на меті співтворчість, спільну роботу, об’єднання зусиль та об’єднання громад. Ми дізналися, що просто розмова з людьми не вирішує кризу. Вам потрібно залучити їх до розмови, дозволити їм взяти концепції, створити власні і рухатися разом. Ми бачимо проблеми, але ці люди розуміють, як їх вирішити,” – пояснює Роберт Скіннер, старший спеціальний радник департаменту ООН з глобальних комунікацій. 

ООН планує продовжити модель краудсорсингу після пандемії, щоб допомогти  вирішити й інші глобальні проблеми.

Джерело:The Drum

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше