Цікавий кейс соціальної рекламної кампанії, яку Червоний Хрест хоче спрямувати для інформування суспільства про вакцинацію проти коронавірусу.

Британський Червоний Хрест сподівається вирішити питання вагань щодо вакцини проти Covid-19, зокрема, серед чорношкірих, азіатських та етнічних меншин. Для цього було створено рекламний ролик за підтримки OOH. Згідно з дослідженням, люди зі спільнот мають майже вдвічі більше шансів отримати інформацію про вакцину від друзів та сім’ї.

Реклама заснована на голосах реальних людей, яким волонтери Британського Червоного Хреста допомогли в процесі вакцинації. Благодійна організація також випустила три радіослоти, використовуючи матеріали з реальних бесід, які почнуть діяти з 4 березня.

“Безпосередньо слухаючи людей із середнього соціального рівня та з розумінням проблеми, ми вважаємо, що доброзичливі, обізнані сімейні розмови є ключовими для вирішення питань вагань вакцин у різних громадах”, – говорить довірена особа Британського Червоного Хреста Льюїс Іву.

Товариство Червоного Хреста застосували це розуміння через зовнішню рекламу, радіорекламу та медіадіяльність, щоб забезпечити людей фактами, щоб вони могли розмовляти про вакцину та отримувати більше достовірної інформації.

Джерело: Marketing Week

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: