Vapiano Ukraine припиняють свою роботу через кризу. 

Співвласник мережі ресторанів Vapiano в Україні Андрій Здесенко повідомив про припинення роботи львівського ресторану з 15 червня та про процес передачі київського ресторану в управління іншій мережі ресторанів.  

Він наголосив, що бізнес є бізнес, у 2014 році він разом з партнером відкрив цю мережу ресторанів як успішний світовий бізнес-кейс, так звану “money machine” (англ. – механізм для заробляння грошей).  

“Однак українські реалії так і не дали нам вийти на розрахунковий середній чек та прибуток. Наші ресторани розраховані на пропускний потік 800-1000 людей в день, і ми не можемо очікувати на такі показники і після карантину. Ринок після виходу з кризи буде складним, тому ми з Владиславом Гурістрімба як власники повинні об’єктивно оцінювати ситуацію та приймати складні рішення”, – пояснив Андрій Здесенко. 

Також він прояснив ситуацію з інформацією про банкрутство мережі Vapiano, про що рясно писали світові видання ще цієї весни.

“2 квітня керуюча компанія міжнародної мережі ресторанів Vapiano розпочала процедуру визнання мережі неплатоспроможною, подавши відповідну заяву до окружного суду Кельна (Німеччина). Причини ви всі прекрасно розумієте: у зв’язку з вимушеним тимчасовим закриттям ресторанів акції Vapiano в Німеччині втратили 2/3 своєї вартості.
Навіть німецькі ресторани, які отримали підтримку держави, не вистояли проти коронавірусних обмежень в роботі, які істотно стримують можливості з розвитку мережі та належного рівня обслуговування. Українські ресторани не мають підтримки з держбюджету, так само як і фінансової подушки, здатної компенсувати серйозні щомісячні збитки в результаті практично повної зупинки діяльності. Але незалежні ресторани по всьому світу продовжують роботу, але на жаль вже без нас …”, – прокоментував Андрій Здесенко. 

Vapiano – це відомий міжнародний бренд, мережа ресторанів італійської кухні. Прикро, що його історія в Україні завершується.   

Читати більше: