Facebook представив новий огляд свого підходу до верифікації, і хто саме має право на блакитну галочку в його додатках.

По-перше, Facebook уточнює, що саме означає його галочка верифікації:

«По суті, верифікація – це спосіб дізнатися, що відомі акаунти, за якими вони стежать або шукають, – це саме ті, ким вони названі. Це спосіб для людей дізнатися, які облікові записи є автентичними та помітними. Значки підтвердження не є схваленням від нас, і ми не вважаємо їх символом важливості.”

В основному, щоб претендувати на знак галочки верифікації у Facebook та/або Instagram, потрібно:

•  Ваш обліковий запис має представляти реальну особу, зареєстровану компанію чи юридичну особу.

•  Ваш обліковий запис має бути унікальною присутністю особи чи компанії, яку він представляє. Видатні особи (наприклад, домашні тварини або публікації) також мають право на участь.

•  Можна перевіряти лише один обліковий запис на особу чи компанію, за винятком облікових записів, пов’язаних із мовою.

•  Ваш обліковий запис має бути загальнодоступним і мати біографію, фотографію профілю та принаймні одну публікацію.

•  Ваш обліковий запис повинен представляти добре відому особу, бренд чи організацію, яку шукають.

Остання частина є ключовим каменем спотикання для багатьох – хоча ви можете бути впливовим у вашій спільноті або, можливо, ви створили сильну присутність у соціальних мережах, кваліфікатори тут («добре відомі» та «високо шукані») пояснють деталі навколо того, хто відповідає вимогам, а хто ні.

Ви не можете мати просто велику аудиторію, ви повинні мати рівень присутності або статусу медіа, який оцінювальна група Facebook може потім перевірити, щоб визначити вашу правомочність для галочки.

Хоча Facebook додав деякі додаткові міркування: «Ми перевіряємо облікові записи, які розміщені у кількох джерелах новин. Ми не розглядаємо платний або рекламний контент як джерело новин. В Instagram та Facebook ми нещодавно розширили наш список джерел новин, включивши до них різноманітні засоби масової інформації, у тому числі з додаткових медіа Black, LGBTQ+, Latinx, і включивши, наприклад, більше торгових точок з усього світу”.

Тож Facebook додав більше публікацій, які можна розглядати в рамках цього процесу, щоб розширити доступ до перевірки важливим представникам громадськості на ширшій широті спільнот. Але все ж ключовим кваліфікатором залишаються згадки ЗМІ та визнання ЗМІ відповідною особою, на яку слід звернути увагу.

Отже, що насправді дає вам верифікація профілю, якщо ви відповідаєте вимогам?

Єдине, чого вона не забезпечує, – це додаткове охоплення чи пріоритет: Перевірка не означає, що наші системи визначають ваш контент пріоритетним з точки зору того, де він відображається”.

Звичайно, більшість перевірених людей є відомими, тому їхній контент на основі сигналів залучення все одно стає помітнішим у більшості програм. Але Facebook тут чітко заявляє, що не надає цим обліковим записам жодного додаткового пріоритету в рейтингу на основі статусу перевірки.

Тож, якщо ви сподівалися «перевершити алгоритм», отримавши розхвалену блакитну галочку, технічно це не матиме ніякого впливу.

Facebook також зазначає, що перевірені облікові записи не можуть змінити назву свого облікового запису або передати цю перевірку іншій особі чи організації, а також виявляє тих, хто продає перевірені облікові записи іншим.

«Ми регулярно проводимо перевірки як на платформі, так і поза нею, щоб знайти та видалити шкідливих діячів з Instagram.”

Маючи це на увазі, очевидно, що наявність блакитної галочки, якщо ви відповідаєте вимогам, очевидно, і Facebook також зазначає, що вона працює над тим, щоб зробити галочку більш помітною на всій платформі, полегшуючи ідентифікацію публікацій та коментарів із відомих сторінок та профілів.

 

Приклади перевірки Facebook

 

Наявність такого додаткового рівня впевненості дійсно приносить явну користь, але Facebook працює над тим, щоб забезпечити більш чіткий, узагальнений огляд того, хто претендує на оцінку, чому він відповідає вимогам та як ті, хто відповідає цим вимогам, можуть отримати блакитну галочку.

Тут є деякі досить жорсткі вимоги, але насправді вони повинні бути, тому що якби цього не було, то сам маркер втратив би значення, і він не мав би такого значення, як зараз.

Ось чому шахраї завжди намагаються отримати обліковий запис із синьою галочкою, і тому кожен додаток завжди заповнений програмами. Повинні бути жорсткі контрольні показники для досягнення, оскільки це гарантує, що значення маркера залишається високим, і він розпізнає лише справді відомих членів спільноти в кожному додатку.

Детальніше про оновлений підхід перевірки Facebook можна прочитати тут і тут

Джерело: Facebook

 

Читайте гарячі новини та цікаві статті про тренди, бізнес та маркетинг на нашій сторінці в Facebook і LinkedIn, отримуйте миттєву доставку нових статей в Telegram, підписуйтеся на нашу щотижневу email-розсилку та читайте наш серйозний Instagram та Instagram-журнал коміксів про маркетинг, digital-маркетинг, PR, рекламу, HR та бізнес.

Читати більше: