Про те, як інста-серіал блогерки Вікторії Маремухи допомагає новачкам заробляти гроші в Інстаграм. 

“Інстаграм — це не тільки розваги та вбивання часу. Інстаграм — це продуктивна штука, де можна заробляти гроші”.

31 серпня 2020 року в мережі Інстаграм на особистій сторінці блогерки Вікторії Маремухи вийшов 1-й випуск інста-серіалу про заробіток в Інстаграм. Співведучими Вікторії стали Олег Шипко та Олексій Кривий. Усього серіал складається з 4-х серій, у кожній з яких ведучі діляться, як заробити першу 1000$ та зробити її мінімальним місячним доходом. Серіал випускається на регулярній основі — щовечора о 19:00. 

Джерело: instagram.com/vicky_mare

Вікторія Маремуха стала популярною завдяки телепередачі “Супермодель по-українськи” (Зараз – “Топ-модель по-українськи). Дівчина була учасницею другого сезону та змогла дійти до фіналу. Не здобула перемогу, але знайшла сотні тисяч прихильників. Вже у вересні 2020 року кількість підписників перевищує 460 тисяч. 

Проаналізувавши сторінку Вікторії, можна зробити висновок, що аудиторія справжня, а кількість вподобань — заслуга якісного контенту. 

Джерело: trendhero.io
 

“Моєму блогові вже 4 роки. Я працювала ведучою на телепроєкті «Ранок з Україною», але старт для популярності та, відповідно, до розвитку блогу був ще з часів участі в “Супер-модель по-українськи” — з кожним випуском до мого Інстаграм додавалось близько 10 000 фоловерів. Я почала розвивати блог, аби втримати аудиторію: регулярний постинг, сторіси, розіграші та інше”. 

Джерело: instagram.com/vicky_mare

“Усі ті події змінили моє життя кардинально! Те, про що я мріяла, я тепер можу собі дозволити: можу купити «ту саму» сумочку, можу не економити на собі в ресторанах, маю власне авто, живу в центрі Києва.. Усе це завдяки Інстаграм. А колись я починала свій шлях з офіціантки! Цей спогад нещодавно наштовхнув мене на написання посту про становлення до тої Віки, яку ви знаєте зараз. І моя аудиторія зацікавилась, запалилась бажанням до продовження, дала мені поштовх на те, аби я ділилась такими історіями та тим, як і навіщо я роблю зі своїм блогом”, — коментує Вікторія. 

Також дівчина знімалась в серіаліті “Київ вдень та вночі”, після чого отримала багато хейтерських відгуків за надмірне використання суржику у своєму мовленні. Усе це надихало дівчину ставати ще кращою: різнобічно розвивати себе та працювати над блогом. А чистоті її мови зараз багато хто може позаздрити, у серіалі зміни особливо помітні. 

Як вам прийшла ідея створити серіал?

Щойно почала розповідати про фішки та інструменти для розкрутки — «прилетіло» стільки позитивного фідбеку, що моя ж аудиторія розкрилась для мене з іншого боку! Тоді задумалася, що маючи власний бренд, можу внести цінність у свій блог і давати цю цінність людям.

Вирішено — хочу робити свій курс не про блогерство та фешн-профешн, а про заробіток в Інстаграм.

Досвіду та компетенції у створенні курсів не було, але: «Є бажання, усе інше знайдеться»! Випадково чи як подарунок долі, у моєму житті з‘явилися партнери, які вже мають цей досвід, володіють найбільшим в Україні інстаграм-агентством. Декілька днів переговорів і єврика!

Ідею створення підтримали інтернет-маркетологи Володимир Шипко — співзасновник найбільшого агенства в Україні “PR+”, ментор понад 1667 SMM-спеціалістів, та Олексій Кривий — головний маркетолог “PR+”, куратор проєктів Porsche, Hop-Hey, гурт KAZKA, Мережу ресторанів “Суші Майстер”. 

Об’єднавши свій досвід, автори випустили першу серію 31 серпня 2020 року. У ній вони аналізували Інстаграм як явище, ніші, у які можна зайти та ефективність продажу через мережу. Також рекомендували аудиторії визначитись зі стратегію заробітку: створення свого бізнесу чи навчання SMM-спеціалістом. 

Джерело: instagram.com/vicky_mare

У другій серії експерти ділились, як правильно обрати бізнес-модель для першого варіанту заробітку (бізнес) та з чого починати освоєння професії SMM-фахівця.

Третя про те, як просувати сторінку в Інстаграм через три складові: контент, рекламу та продажі в листуваннях. І четверта серія — підбиття підсумків та анонс платного детального курсу про заробіток в Інстаграм, який вийде найближчим часом від тих самих авторів. Також експерти давали домашні завдання глядачам для кращого розуміння матеріалу. 

Один з учасників інста-серіалу має змогу виграти MacBook, виконавши декілька нескладних умов, а найактивніші отримають подарунки загальною вартістю 4265$.   

Вікторія Маремуха про свій досвід

“Понад 2 500 учасників зареєструвались в нашому марафоні! Ми успішно провели його в креативному форматі серіалу та відкрили людям очі:

  дали цінні знання по просуванню та заробітку в Інстаграм;
  показали дієві інструменти для просування в Інстаграм;
 поділилися власними перевіреними фішками та прийомами.

3 вересня ми відкрили реєстрацію на нову насичену програму, яка ще дороблюється-посилюється нашою командою! Просто неймовірна річ сталася з моїм блогом за ці півтора місяця. Заробіток на гівах і рекламних інтеграціях – це добре, але все частіше спостерігаю тенденцію, особливо на заході, де у блогерів і лідерів думок є свій продукт, який вони дають людям.

Я також прагну, аби мій блог впливав на людей не просто як розважальний, аби він мав цінність — цінність по заробітку в Інстаграм, як це вже сталося, завдяки нашому серіалу. І так, це тільки початок!”, — підсумовує Вікторія. 

Інстаграм дійсно не просто розвага. Вже давно він став потужним майданчиком, де можна заробляти великі гроші. Важливо, щоб у цій галузі були експерти, які можуть систематизувати знання та правильно подати їх тим, хто хоче розвиватись. Доречно, що цим почали займатись лідери думок, які можуть поділитись досвідом на своєму власному прикладі.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: