Відеоогляди стали найефективнішим способом просування товарів в електронній комерції. 

В епоху digital користувачів важко здивувати якісними фото та грамотним рекламним текстом — аудиторія завжди хотітиме більшого. І поки одні компанії крутять одне й те саме фото у Photoshop, інші знімають відеоогляди своїх товарів, чим зацікавлюють свою цільову аудиторію та скорочують їх шлях прийняття рішення про покупку. 

Відеоогляди дають найбільш вичерпну інформацію про продукт, яку споживачі шукають в мережі, а також викликають у них довіру та бажання постійно контактувати з брендом, який відверто та якісно показує їм товар лицем на відео. 

У цій статті ми зібрали сучасні кейси світових та українських рітейлерів, як компанії використовують відеоогляди в e-commerce.

ASOS

На сайті магазину багато товарів мають не тільки фото, а й короткий відеоогляд, який дає покупцеві зрозуміти вигляд товару безпосередньо під час носіння. 

Джерело: asos.com/asos-design/asos-design-ruched-bag-in-black/prd/14233279?r=1

 

Також ASOS має Youtube-канал, з різноманітними креативними оглядами: підбір луків, розпаковки зірками, лідери думок розповідають про взуття тощо.

Після відео бренд залишає посилання на усі перераховані у ролику речі, щоб покупець одразу знайшов вподобаний зіркою лук. Одразу два маркетингових ходи: відеоогляди та лідери думок. 

 

Zappos та 6pm

Американський рітейлер Zappos та його роздрібний підрозділ 6pm, можливо, й стали такими успішними саме через відеоогляди товарів. Адже ролики на сайтах цих магазинів можна ставити в приклад усім рітейлерам: на них модель показує товар в руках, а потім демонструє його на собі. Таким чином покупець може не просто роздивитися товар онлайн, але і зрозуміти, як він сидітиме. 

 

Джерело: 6pm.com/p/michael-michael-kors-lucille-flex-dorsay-black/product/9319789/color/3

 

Amazon

Всесвітній рітейлер-гігант Amazon теж докладає максимум зусиль, щоб картки товарів містили якомога більше інформації про товари й мали  відеоогляд. Бренди виконують цю умову маркетплейсу по-різному, але в загальній більшості, онлайн-покупці знаходять відео про товари, які їх цікавлять. 

Джерело: amazon.com/dp/B0088LR592/ref=cm_sw_em_r_mt_dp_9HS9EB148NG3DC4HR6B5

Наприклад, ніж для авокадо. 

 

Графічні огляди різних товарів Amazon грають одну з найважливіших ролей в сучасному контент-мейкінгу сервісу й слугують для покупців корисною порадою з використання. 

 

Ібіс

Український магазин товарів для полювання, риболовлі, туризму та активного відпочинку теж активно просувається за допомогою відеооглядів. Аналізуючи контент e-commerce платформи українського рітейлера, напрошується однозначний висновок, вони добре знаються на трендах та розуміють потужну силу впливу відео на продажі. 

Джерело: ibis.net.ua/ua/products/details/fonar-olight-warrior-x-turbo-s-uzkim-luchem/

До карток товарів Ібіс додає власні відеоогляди. 

Компанія має декілька youtube-каналів, де регулярно виходять нові огляди новинок та популярних товарів. 

 

Maybelline New York Ukraine

Усі, хто користується косметикою цього бренду, точно асоціюють її зі співачкою Надею Дорофєєвою. І це цілком виправдано, оскільки Maybelline створює величезну кількість відеооглядів товарів за її участі.

За задумом креативної команди, Надія, амбасадор бренду, сама (чи разом з візажистом бренду) виконує якийсь особливий мейк-ап, демонструючи новинки та мастхеви бренду.  

Maybelline New York Ukraine запрошує також й інших зіркових гостей та інфлуенсерів, таких як Анна Трінчер, Даша Квіткова, Іра Кудашова тощо. 

 

Rozetka

Інтернет-магазин Rozetka активно використовує відеоогляди для просування товарів на своїй платформі. Однак, на відміну від інших рітейлерів, він має власну фішку. Rozetka заохочує знімати ролики покупців, навіть дарує гарантовану знижку за відео розпаковки замовлення. 

Джерело: bt.rozetka.com.ua/ua/tefal_optigrill_elite_gc750/p118775827/#videos

Відеоогляд товару від Розетка 

Відео розпаковки від покупця

Також Rozetka має Youtube-канал, де робить особливий акцент на оглядах товарів. Rozetka створює цікавий порівняльний контент, формує підбірки з топових гаджетів та проводить “тест-драйви”. 

Не забудьте зняти відео про ваш продукт 😉

 

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: