Про додатки, які допоможуть змонтувати відео якісно та швидко, до того ж — без прив’язки до комп’ютера.

Коли мова йде про монтаж відеоролику, усі уявляють потужний комп’ютер, десятки годин часу та мільйон правок. Але якщо омріяне відео не голлівудський шедевр, чому б не скористатись смартфоном?

Ми підібрали 7 додатків, завдяки яким можна створити маленький шедевр будь-де та будь-коли.

Adobe Premiere Rush

Знімати. Редагувати. Ділитись відео будь-де. 

Джерело: androidpolice.com

Про цей редактор сміливо можна сказати — “все в одному”. Функціонал камери допомагає відзняти якісне відео, а різноманіття інструментів додає відео особливого настрою. 

Програма пропонує усі базові функції: обертання, редагування, обрізання відео. Також можна змінювати швидкість відео й прикріпляти до 3-х аудіофайлів. У порівнянні з іншими програмами, має один з найширших функціоналів. 

Потішити себе такою можливістю можуть користувачі і Android, і IOS безкоштовно, достатньо просто завантажити додаток у Play Market чи Appstore відповідно.   

PicPlayPost Movie Video Editor

Для активних користувачів соціальних мереж є додаток-знахідка, який робить стрічку яскравою та інтерактивною. 

Відеоколажі — проста форма для створення красивого контенту. Користувач додатку може обрати фон та аудіо на свій смак, а також насолоджуватись базовими функціями. 

У додатку безкоштовні лише перші два тижні, надалі ж місяць користування обійдеться в 7$. Зате бути в тренді зможуть і користувачі IOS, і Android. 

LumaFusion

Для тих, хто шукає професійну програму в смартфоні, LumaFusion підійде ідеально. На відміну від своїх конкурентів, програма дозволяє використовувати до шести аудіо- чи відеофайлів та пропонує величезний вибір переходів. 

Джерело: macworld.com

Для створення унікального відео ви можете додавати текст у своє відео, а також доповнювати його зображеннями чи графічними елементами. Крім базових можливостей, функціонал програми пропонує також кадрування чи корекцію кольорів та багато інших можливостей. А під час роботи можна додавати нотатки до таймлайну. 

Таким спектром послуг можуть скористатись тільки користувачі IOS, та й задоволення коштує 30$. Зате один раз купив користуєшся завжди.  

FilmoraGO

Для тих, хто цінує простоту та швидкість, FilmoraGO стане постійним помічником в створенні міні шедеврів. З цим додатком точно вдасться зачарувати підписників в Instagram.

Джерело: techprevue.com

Робота з відео: регулювання швидкості, гучності, можливість обертання та ін. Функціонал роботи з аудіо теж немалий: наприклад, в додатку можна записувати голосову доріжку поверх відео. Додавання текстів, наліпок, регулювання яскравості, та ще багато функцій прямо у  смартфоні. 

Цим додатком можуть насолодитись користувачі IOS та Android безкоштовно. 

KineMaster

Для тих, хто вже навчився базових функцій, створена програма для просунутих. Тут і об’єднання декількох шарів відео, і поєднання аудіодоріжок із зображеннями. Точність в кожному кадрі — це про KineMaster. 

Джерело: play.google.com

Базовий функціонал завжди стане в пригоді, а режими змішування та детальна корекція кольору допоможуть створити неповторні ефекти. 

Хизуватись якісним контентом можуть користувачі і IOS, і Android. Але за створення шедеврів без водяного знака доведеться заплатити: 3,50$ за місяць чи 28$ за рік. 

Magisto

Головна перевага цієї програми — можливість обрати стиль відео, наприклад, подорожі. Завдяки вбудованому штучному інтелекту, програма робить все за вас. А Технологія Emotion Sense Technology допомагає виділяти у відео найяскравіші моменти. 

Відео можна створювати в три кроки: 

  1. Обрати фото та відео з галереї.
  2. Обрати стиль.
  3. Обрати музику. 

Програма доступна користувачам IOS та Android. Преміум підписка вартує 7$ на місяць, а професійна — 30$. 

Splice

Додаток з простим, інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом. У ньому можна обрати цікаві ефекти, поекспериментувати з переходами та фільтрами. Бібліотека програми пропонує широкий вибір звукових ефектів для оформлення відео. 

Додаток підійде тільки користувачам IOS. Щоб оцінити усі переваги додатку, 7 днів можна монтувати в безкоштовному режимі. Надалі доведеться заплатити 3$ за тиждень.

Відео — ефективний спосіб привернути увагу аудиторії. Не завжди є час та можливість створювати шедеври, сидячи за комп’ютером, тому додатки для смартфона — чудова можливість зекономити час та продукувати якісний контент.

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: