Нова рекламна кампанія Volkswagen є найсвіжишим кейсом застосування досвіду покупок в АР під час пандемії. 

Volkswagen намагався показати свої нові віртуальні інструменти виставкового салону, представивши модель, що не перевищує фута.

Volkswagen та австралійська компанія DDB Sydney створили найменший дилерський центр у світі, щоб просувати нову невелику лінійку позашляховиків та наступні пропозиції за допомогою AR (augmented reality – з англ. – доповнена реальнысть), дозволяючи споживачам “приміряти” і придбати автомобіль, де б вони не знаходились.

Модель заввишки 28 см – точна 3D-копія справжнього дилерського центру, оснащена QR-кодами для сканування клієнтами за допомогою своїх телефонів, що веде їх до спеціального веб-сайту, розробленого для віртуальних турів із доповненою реальністю.

Більше австралійців, як ніколи раніше, звертаються до покупок в інтернеті, оскільки події цього року стали каталізатором для того, щоб більша кількість покупців виходила в інтернет для більш широкого кола речей, включаючи квитки, які традиційно продаються в Австралії особисто, включаючи автомобілі.

Volkswagen Australia побачив ці тенденції одними з найперших, продавши з квітня понад 460 автомобілів на загальну суму 36 млн доларів США, що призвело до запуску Найменшого дилерського центру у світі, який підкреслює потребу в більшому виборі та зручності в роботі австралійців магазин для автомобілів.

Новий досвід AR, розроблений Tribal у партнерстві з Virtual Immersive, перетворює спосіб, як люди можуть купувати автомобілі онлайн. У поєднанні з аудіо-екскурсією використано найсучаснішу графіку для реалізму, дозволяючи австралійцям вибрати свій T-Roc або T-Cross, розфарбувати та пограти з тим, як він виглядатиме на їхньому подвір’ї, пляжі чи навіть перед супермаркетом.

Джейсон Бредшоу, головний клієнт і директор з маркетингу Volkswagen: “Хоча багато людей не думають, що австралійці готові купувати автомобіль в інтернеті, однак успіх нашого інтернет-магазину доводить, що австралійці зараз купують в інтернеті все – від дрібних товарів до квитків та автомобілів. Запуск Найменшого дилерського центру та досвіду AR – це все для того, щоб зробити вибір та покупку автомобіля онлайн простішим та зручнішим, щоб австралійці могли знайти, протестувати, а потім налаштувати для себе ідеальний автомобіль”.

Девід Джексон, креативний директор DDB: “Запуск цих двох невеликих позашляховиків був величезною новиною для Volkswagen, тому, коли COVID вистрілив в нас кривою кулею перед самим їх запуском, нам довелося проявити творчість. Навіть при поступовому відкритті фізичних магазинів та центрів, звичайна поїздка до дилерського центру може бути не тим, чим люди задовольняються, тому Найменший дилерський центр є невід’ємною частиною способу просування асортименту та привернення уваги людей до цього. Виконання автосалону захоплює дух, він зекономить час та дозволить поціновувачам Volkswagen гратися з омріяними авто в безпечному та комфортному для них форматі  у будь-який зручний для них час”.

Відвідайте Найменший дилерський центр, щоб перевірити досвід AR тут: перейти на сайт

 

Відео про процес створення Найменшого дилерського центру в світі

 

Credits:

Creative Agency: DDB Sydney
CCO: Ben Welsh
CCO: Tara Ford
Creative Director: David Jackson
Creative Director: Tim Woolford
Creative Director: Tommy Cehak
Senior Producer: Cushla Morton
Managing Partner: Mandy Whatson
Senior Business Manager: Alexandra Lawton
Sound Engineer: Andy Stewart
Editor: Silas Baisch
Post Producer: Emily Wood
Photography: Elaine Li
Head of Integrated Production: Renata Barbosa

Tribal:
Managing Director: David Rennie
Group Business Director: Kenneth McLeod
Account Executive: Alasdair Kay
Design Director: Fabien Clemency
Designer: Andy Lee
Designer: Vincent Salinos

AR Build: Virtual Immersive
Model Build: Yippee Ki Yay
PR: Mango Communications

 

Джерело: Volkswagen, DDB Sydney, Campaign Brief

InstaЧек. Топ-25 украинских маркетинговых компаний в октябре 2020

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: