Спільна різдвяна реклама британських корпорації Waitrose та John Lewis заохочує глядачів трохи полюбити інших.

Натхненна добротою британської громадськості під час пандемії коронавірусу (COVID-19), двохвилинна реклама під назвою “Подаруй маленьку любов” ілюструє, як прояви доброти, великі та малі, можуть примножуватися та позитивно впливати на світ.

 

Креативний відеоролик “Подаруй маленьку любов” (Give a Little Love)

Ця робота відомого британського режисера Оскара Хадсона фіксує різні моменти доброти, призначені для звернення до різних глядачів, починаючи від дітей і старших. Кожна сцена пов’язана так, щоб створити довгий ланцюжок подарунків, передаючи емблему серця кампанії наступній частині фільму.

Дуже цікавим є те, що цей ролик поєднує різні види рухомого мистецтва – від анімації та глинизації до CGI-графіки та кінематографії.

Цей конкретний підхід був обраний у дусі доброзичливості до творчої індустрії, яка зазнала серйозних наслідків пандемії – було відібрано декількох художників, які дали роботу багатьом людям у творчій галузі.

Також вперше для різдвяної кампанії було замовлено нову пісню. “Маленька любов” написана і записана володаркою премії Brit та британською соул-співачкою Селесте. За кожне її завантаження буде зроблено пожертву у розмірі 10 фунтів (приблизно 389 грн).

 

Існує також додаткова 30-секундна реклама, яка містить прямий заклик підтримати дві благодійні організації. Її створили чотири аспіранти з Кінгстонського університету, обрані за їхні характерні стилі, радісні, але скромні. Перехід до відео опубліковано під основним відео, отже вони не конкурують, а доповнюють одну головну мету рекламної кампанії – зачепити почуття та залучити небайдужих зробити благодійну пожертву для підтримки вразливих категорій британців під час кризи через пандемію коронавірусу. 

 

Благодійність

Як раніше було опубліковано, компанії прагнуть зібрати загалом 5 мільйонів фунтів стерлінгів для двох благодійних організацій: FareShare допомагає тим, хто стикається з бідністю продовольства, а Home-Start працює з батьками, які потребують підтримки. Благодійні організації використають ці пожертви для забезпечення їжею, затишком, емоційною підтримкою та порадами щонайменше 100 000 сімей, які цього потребують. Клієнтам також пропонується робити пожертви, які можна зробити через John Lewis  або Waitrose.

 

Брендові мерчі креативної кампанії 

Зараз продається асортимент товарів “Подаруй маленьку любов”, включаючи парасольку у формі серця, подібну до тієї, що представлена ​​в рекламі, а також свічкукружку та сумку, при цьому весь прибуток від продажу продуктів буде надходити на благодійність. 

John Lewis & Partners
Подаруйте маленьку любов у формі серця Парасолька, червона
johnlewis.com
£ 25,00

 

 

Креативний лендінг

Оформлення лендінгу креативної кампанії на сайті John Lewis можна брати за приклад, як можна розгортати рекламні кампанії на повну. Від демонстрації ролику, які часто бренди просто публікують на профілях для реклами в YouTube чи в соціальних мережах, до повної інформації про партнерів, благодійні фонди та всі товари-мерчі, які можна придбати на підтримку проекту. 

 

Залучення аудиторії соціальних мереж

Бренди додали на свої лендінги прев’ю контенту користувачів за хештегом рекламної кампанії #GiveALittleLove

Джерело: johnlewis.com/content/give-a-little-love

Кожен бажаючий може долучитися до цього челенджу та опублікувати своє фото на підтримку рекламної кампанії. 

Джерело: johnlewis.com/content/give-a-little-love

 

Благодійні ініціативи брендів у складні часи – це насамперед далекоглядна стратегія бренд-маркетингу.

Об’єднуючи серця, компанії залучають абсолютну лояльність цільової аудиторії креативної кампанії. 

 

Маркетинг 2020. Выводы маркетинговых директоров ключевых компаний в Украине

Послуги PRO Ідеї

Читати більше: